Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » "Nem akart közösülni támadójáv...

"Nem akart közösülni támadójával, valószínűleg ezért ölték meg Pécsen Bándy Katát. " Ez érthető valakinek?

Figyelt kérdés

[link]

"A férfi azt vallotta a kihallgatáson, hogy egyedül ölte meg a fiatal nőt, szexuális indíttatásból. Áldozatát korábbról nem ismerte, és azért végzett vele, mert nem akart vele közösülni."



2012. júl. 17. 01:12
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
33%

ma 18:52


A saját előítéleteid csapdájába esel. Az IQ és a bőrszín nem függ össze, jobb, ha ezt megszokod.

Egyébként hogy is van ez? Ha butább, ostobább, akkor miért félsz a cigány üzletembertől? Hiszen nem csaphat be, nyomába sem ér a te gondolkodásodnak, te vered át könnyen és nem ő téged.


Én csak azt nem értem, hogy ha a segélyért, CSP-ért kell küzdeni, akkor hirtelen nagyon okosak és ravaszak lesznek, ha bűncselekményt kell elkövetni, akkor meg síkh*lyék? Ez nem logikus.

2012. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha segélyekért küzdenek akkor szimplán hozzák a formájuk.Nyívákolnak,sajnáltatják magukat,beviszik az egész almot.Az üzletembert meg ne úgy értsed,hogy láttam már.Viszont ha létezne cigány üzletember akkor nem állnék szóba vele.A vas gyűjtőket,bodza szedőket ne vedd üzletember kategóriába.
2012. júl. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Még valami,ha az iq mértéke nem függ a származástól.Akkor hol vannak a tanult vezető pozícióban lévő cigányok?Én egyet sem ismerek.Egy tanár barátom egyszer azt mondta kb 10-korukig van akkora felfogó képességük mint a magyar gyerekeknek.Utána viszont még beleverni sem tudsz semmit a fejükbe.
2012. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:10


Ó, te jó ég. Szóval TE nem ismersz egyetlen roma értelmiségit sem, ergo nem léteznek. Nos, én a kutatásban dolgozom, és hidd el, vannak. A tudományos közösségben ez már nem számít, aki ide eljut, annak jár a kredit. Nálunk csak az eredmények számítanak, ez alapján vesszük fel a munkatársakat.

Nem genetikai alapon rosszabb tanulók, hanem a körülményeik és a nemtanulás miatt.

Ezzel az erővel India komplett lakosságáról elmondhatnánk, hogy debil.

Megnyugtatlak, cseppet sem az.

2012. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát India mondjuk nem is áll a legjobb helyen.De azzal azért tisztában vagy,hogy a cigányok még ebben a jó indulattal sem a tisztaságáról és becsületességéről híres Indiában is a legalsó kaszthoz tartoztak,éppen a leprások alá sorolták őket.Ez elég jó bizonyítvány,ugye?
2012. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
Már nem azért de nem rég volt a Híradóban hogy az elkövető nem volt józan alkoholt és kábítószert is fogyasztott ez azért lehet hogy befolyásolja a dolgokat de hát nem tudom hogy tud így gondolkozni valaki ha nem józan (mármint most arra gondoltam hogy ott hagyta egy bokorban nem messze)! De hát nem tudom ...
2012. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
És most meg azzal jönnek hogy miért a cigányokat hibáztatjuk miatta.Hát szerintem(és még sokak szerint) nem ez volt az 1. bűntett amit roma követett el.
2012. aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!