Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ki gyilkolta meg Bándy Katát?

Ki gyilkolta meg Bándy Katát?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 16:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
6%

HIPOTÉZIS



az hogy valakit elfognak

az ha bevallja

elítélik

még nem jelenti azt

hogy valóban az követte el

bármi lehet

a nép vért követel

muszáj eredményt elérni

lehet hogy lúzer nyakába varrták az ügyet

2012. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
90%
Hagyjad már ezt a Pintér Lászlózást, Péntek László a neve!!!
2012. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Megnéztem a térképen, Pécsett a Széchenyi tér irányából haladt a Dugonics utca irányába hazafelé, a holttestét a Délibáb utcában találták meg. Ami nincs a hazafelé vezető út mentén hanem azon túl van 500 méterrel. Oda csak erőszakkal, autóval vihették, vagy esetleg valami übermacsó, ha meg tudta fűzni a hazafelé vezető úton, de akkor pedig miért azért fojtja meg mert nem akart vele közösülni, marad az első kettő:

Erőszakkal viszi magával: állítólag nincsenek rajta nyomok, csak fojtogatási. Tehát nem szorongatva lett odavíve. Marad az autó, autóban viszont legalább ketten kellenek. Itt viszont csak egy ember van.

2012. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
6%
Állítólag szexuális okokból ez az ember még nem volt elítélve. Tehát nem amolyan szexőrült lehet. A TV-ben viszont egyfojtában nyilatkozik az újdonsült barátnője, aki otthon várta, ha annyira dugni akart nem kellett volna megerőszakolnia senkit.
2012. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan már, ha balekot akartak volna találni, akkor nem egy cigót húznak elő, a cigány ügyeket mindig igyekeznek eltussolni, ne is tudjunk róla, majd akkor biztos, most baleknak előhúznak egyet, hadd legyen még nagyobb felháborodás..
2012. júl. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
100%
P. László Ölte meg Bándy Katát.
2012. júl. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
100%
egy kegyetlen aljas ember,aki nem érdemli meg hogy éljen,de ha már él,remélem kicsinálják a sitten.
2012. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
Egy Orbánék szerint nem hiába született, Pintérék által védelmezett rohadt tetves cigány, Péntek László.
2012. júl. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
többen voltak, és teljesen mindeggy h cigányok, v nem! ne legyetek rasszisták
2012. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
100% ig eggyetértek a 16 os válaszolóval ebben az ügyben valami nagyon sántít,autó mindenképp kellett hogy legyen egyébként én ezen a környéken lakom,ahol lakott a Kata és ahol megtalálták nem 500 m a külömbség jóval több,én nagyon kétlem hogy a lány önszántából gyalog ment arra ha nem akart semmit a fiutól márpedig nagyon kétlem hogy akart volna valamit is ettől a retkes cigánytól,az meg hülye duma hogy ott érte utól nekem ne mondja senki hogy kb 2km sík terepen nem kapja el a lányt,és aszt sem hiszem el hogy nem volt erőszak,ha valaki ennyire aberált hogy ilyet tesz,akkor mindenkép végrehajtja az índíték okát mindeggy hogy elötte megfojtotta,meg hát könyörgök 2012 ben nemtudják megállapítani hogy volt e sex,bisztos nem szöktek el a spermák,boccs a kifejezésért de ez ki jött belőlem szóval ez az egész ügy sántít,szerintem ketten voltak autóval .
2012. júl. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!