Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki rejtett számon...

Ha valaki rejtett számon felhívott és megfenyegetett akkor csinál valamit a rendőrség?

Figyelt kérdés
Annyit mondott, hogy megkeres de nem ismerem az illetőt.
2012. júl. 10. 15:34
 1/6 anonim válasza:
Ha van sejtésed,hogy ki lehet,mert vannak ellenségeid akkor jelentsd be a rendőrségen. Bár egyszeri hívással,meg ezzel a tartalommal nem hiszem,hogy foglalkoznak.De hát most mit is várunk a Magyar Rendőrségtől,pff..
2012. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Sajnos nem tudom ki lehet az mert ismeretlen volt a hangja a telefonban. Csak ezt az egy mondatot mondta. Akkor hagyom mert ezzel semmit nem csinálnak.
2012. júl. 10. 16:08
 3/6 anonim válasza:

Talán valami tinihóbort,hogy felhívunk valami ismeretlen számot,és belemondjuk,hogy 'megkereslek'. Bár nem újdonság már az ilyen fajta telefonbetyárkodás sem..

Hogy valami tippet is adjak,szerintem ne foglalkozz vele a következő hívás utánig.Már ha lesz. Utánna irány a rendőrség.

2012. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, ilyen fenyegetést szerintem mindenki kapott már, valami vérpistike berúgott, és így próbálja megmutatni magát a lányok előtt. Eleve 18 év alatt nem büntethető, illetve komolytalan.
2012. júl. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrség semmit sem fog csinálni. Egyetlen hívás után egyébként sem erőlködnek, ha több van, akkor érdemes feljelentést tenni, hiszen rendszeresen zaklatott. Igaz, ekkor sem tesznek semmit, csak felveszik az adatokat, aztán majd a határidő végén kapod a határozatot, hogy megszüntették a nyomozást. Ha viszont rendszeresen ismétlődik a fenyegetés és többször is a nyakukra jársz, lehet, hogy kikérik a híváslistát a mobilszolgáltatótól, aztán ha egyértelmű, hogy ki volt, akkor talán megtalálják, de olyan nagyon nem fogják keresni.
2012. júl. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a neveden van az előfizetés akkor kikérik a szolgáltatótól a hívás listát.Ezen már el tudnak indulni,persze ehhez kellene valami bizonyíték,hogy mit is mondott.Illetve ha engem jelentenének fel,akkor annyival zárnám rövidre,hogy egy buliban máshoz került a telom,már feljelentést akartam tenni,mikor hirtelen meglett.Ezt meg cáfolják meg,ahogy akarják.
2012. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!