Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért van az, hogy egy-két...

Miért van az, hogy egy-két hónap mulva teszik fel?

Figyelt kérdés

Például nekem a városháza elől lopták el a biciklimet és megtettem a feljelentést.

Ja csak azért tettem feljelentést,mert kamera is páztázta a városháza előtti kerékpártárolót,amúgy ha nem lett volna kamera nem is tettem volna feljelentést,mert akárki elvihette és azt úgysem tudják sosem kinyomozni,de így van egy kamerakép igaz rossz minőségű,de gondoltam hátha ráismernek,de sajnos így sem tudták meg,hogy ki volt az a férfi és egyszer csak"Tetteshiány hiányában megszüntette a szerv a nyomozást".Úgyhogy a kerékpár sosem lett meg.

Vajon amikor a rendőrség beszerezte a kameraképet,miért nem azonnal rakta fel sajtóra,médiába,hanem csak egy -két hónap múlva?

Meg azt nem értem,h ha volt kamera,akkor aki figyeli mindig a kamerát akkor miért nem ment ki oda,hogy uram ön mit csinál ezzel a kerékpárral,lopja vagy mi?,mert ugye kicsit küzdeni kellett a lakat levágásával,és ne mondja nekem senki,hogy az nem gyanús,ha valaki sokáig piszkál a kerékpártárolóban?



2012. júl. 7. 18:32
 1/1 anonim válasza:
de vannak akik olyan hülyék,hogy alig tugyák kizárni a bicikli bilincset,és a te bajod hogy ellopták a biciklided,vegyél más bicajt ennyi kis csicska
2012. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!