Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem vagytok kiakadva a melegtü...

Nem vagytok kiakadva a melegtüntetéses zavargókon?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 7. 21:49
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
34%
Egyértelműen megakarta támadni a kutya, jogos volt a rúgás!
2012. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Én meg már alig várom,hogy a többi beteg aberrált is vonulgasson.Milyen jó volna látni ezt a sok humánus embert ahogy a pedofil felvonulást nézi,élvezi.Vagy mondjuk az animal-szex kedvelők a kis kedvenceikkel végig masíroznak Budapesten,ej de szép volna.Persze nácinak kell lenni ahhoz,hogy a gyermekeid esetleg féltsd tőle,mindenképp jobboldali vagy ha a gyomrod fordul fel.
2012. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
A homoszexualitás se nem betegség, se nem bűncselekmény. A másik három felsorolt (pedofília, zoofília, nácifília) viszont súlyos betegségek és a törvény is bünteti mindhármat.
2012. júl. 12. 21:43
 44/52 anonim ***** válasza:
Nem bünteti a törvény őket, ezt nem tudom honnan veszed. Tessék, most ünnepélyesen bejelentem, hogy vonzódom a kiskorúakhoz. Nem hallom, hogy dörömbölne az ajtómon a rendőrség.
2012. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
a legnagyobb butasag es tanulatlansag tukrozodik egyesek velemenyeben. a felvonulo melegek akik nem tudnak szocializaltan viselkedni kizarolag magukat jaratjak le. azzal kell harcolni az egyenjogusaert hogy ugy kell viselkedni mint barki mas. ennek ellenere az ellentuntetok viselkedtek szegyenletesebben. es ne a melegektol hanem a gyilkosoktol es rabloktol kellene felteni a gyerekedet. dehat sok szulo is inkabb adna a lanyat ferjhez egy alkoholistahoz aki veri mint hogy leszbikus legyen.fura ertekrend. a kutyat megrugo kus suttyo pedig szanalmas kis aberralt valami. remelem felelossegre lesz vonva. orulnek ha szemelyazonossaga napvilagot latna. csak fel orszag utalatat tudhatja magaenak.
2012. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:
44: majd fog dörömbölni, ha képeket is nézegetsz kiskorúakról.
2012. júl. 14. 17:12
 47/52 anonim ***** válasza:
Igen, majd akkor. De addig is nem igaz, hogy a törvény büntetné a szexuális aberrációt, mint ahogy állítod.
2012. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:
47: de akkor te fejlett önuralommal rendelkező ember vagy, és kordában tartod az olyan vágyaidat, hogy 10 éves kislánnyal nemi kapcsolatot létesíts, ettől még a pedofília betegség, és ha mégis megtörténne, vagy csak képek nézegetése szintjén, akkor tényleg bűncselekményt követsz el. És a zoofília is ugyanilyen, amíg nem kapnak rajta valakit, addig nem büntetik, de attól még beteg ember, aki ilyesmiről fantáziál.
2012. júl. 14. 18:25
 49/52 anonim válasza:

ki vagyok akadva a zavargókon,de ami a legidegesítőbb,hogy ezek a mocskos b.uzik ott rázzák magukat a város közepén!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

félreértés ne essék,nincs nekem bajom azzal,ha valaki a saját neméhez vonzódik(ha nálam nem próbálkozik be)!

akik otthon szépen éldegélnek és nem zavarnak senkit na ők a melegek és velük nekem semmi gondom.

de akik kézenfogva végigsétálnak egy játszótéren ami tele van pici gyerekekkel,női ruhákat hordanak,mutogatják ahol csak tudják,hogy az azonos nemhez vonzódnak,na azok a mocskos k.öcsögök!gondolom ezzel most nagyon sok "meleget" megsértettem,de hát nagyon sajnálom nekem ez a véleményem!

egy egyszerű kérdés: ami az ilyen kézen fogva sétáló mutogassuk magunkat fajtáknak szól,ha elmentek egy játszótéren a párotokkal mondjuk ölelkezve,vagy kézen fogva,vagy megcsókoljátok egymást egy rakás kisgyerek előtt,azoknak mit mondanátok az a két bácsi miért csinálta azt????????????????????????????????????????????????

ezért utálom én ezeket!


mindenki tudja,hogy milyenek a magyarok,tüntetnek ami ellen csak tudnak.erre mit csinálnak? engedélyeznek egy melegfelvonulást.ezek után szerintem nem kell csodálkozni rajta,hogy ekkora zavargások vannak! az már más dolog,hogy nem kellett volna fejbe rúgni azt a rendőrkutyát és nem kellene a rendőröket üti verni ugyanis kötelességet teljesítenek!

2012. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
Őszintén: láttál már melegeket játszótéren csókolózni? Egyáltalán láttál már női ruhába öltözött melegeket sétálni az utcán?
2012. júl. 16. 18:23
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!