Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem vagytok kiakadva a melegtü...

Nem vagytok kiakadva a melegtüntetéses zavargókon?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 7. 21:49
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

30


Ez a ti cigányaitoknál népszerű.

2012. júl. 8. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
60%

Ezeknek annyi eszük sincs, hogyha nem mennek ki provokálni, akkor rendőr sem kell biztosítani, illetve a biszexuálisok sem mennének ki az utcára, mert a kutya nem kíváncsi rájuk.

De kell csinálni a parádét, ha nincs több meleg, akkor a rendőrrel kell viaskodni. Alapvetően nem a melegek miatt kell ekkora biztosítás, hanem a hazafi barátaitokért pár kommentelő.

Egy állatot bántalmazni pedig bűncselekmény, hivatalos személynél lévő szolgálati kutyát pedig minősítetten.

Ezek az állatok értelmesebbek mint pár honfitársam.

Az ezt megelőző felvonulásokon pedig rendőrautókat vertek szét botokkal, illetve rendőröknek mentek neki, és verték meg.

A jobbik rég elhatárolódott Zagyvától, és az akcióitól, ezt remélem tudjátok csürhe hazafiak!? Úgyhogy nem 1945 előtti feudális királyság lesz, hanem veletek kezdik a lecsukást, ebben biztos vagyok.

2012. júl. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
46%
Kiakadva nem vagyok az ellentüntetésen, mert maga a felvonulás valóban nem több provokációnál. Ugyanakkor a kutyába belerúgó tagot ugyanúgy rúgnám szájba.
2012. júl. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
46%

19-es 23.17-es

"Az adófizetők pénzén?Nap poénja.Mi lenne az adófizetők pénzén"?


-Szerinted kinek a pénzén rázzátok magatokat?Szerinted a rendőrség ki a búbánatos faxnak a pénzén vonul ki talpig beöltözve,felfegyverkezve?Hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni?


"Joguk van hirdetni a jogaikat"


-Természetesen.Egyébként milyen jogokat hírdettek?



21-es 23.18-nak


Egyébként az Andrássy úton lakom.Kicsit figyelmesebben kellene elolvasni a hozzászólásokat,és akkor tudnál következtetni.Mit keresne a felvonulás olyan helyen ahol "100 milliós ingatlanok" vannak? Megütött a "meleg"???

2012. júl. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
26%

Ha nem lett volna felvonulás, nem történt volna semmi zavargás. Most mi a fenének vonulgatnak fel a fővárosban? Senki nem kíváncsi az aberráltságukra. Mindenkinek magánügye a szexualitása, nem kell ráerőszakolni a másikra.

Mondjuk ennyi erővel lehetne hetero felvonulást is szervezni.

2012. júl. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
Igaz magyarok gratulálok :S
2012. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
17%
Miért, az igaz magyar homoszexuális és felvonul? Ez lenne a magyarság új definíciója?
2012. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim válasza:
Oké, oké. Én is egyetértek azokkal az előttem szólókkal, akik azt mondták, hogy "Hát minek kell felvonulni, ha azt akarják, hogy ugyanúgy nézzenek rájuk?" Nekem sincs semmi bajom a melegekkel, van jó pár meleg ismerősöm, akikkel jó kapcsolatot ápolok. Én speciel nem engedném meg nekik, hogy felvonuljanak, de ha már kaptak rá "valakitől" engedélyt, akkor nem megyek el megdobálni őket, meg "hülyeb.zizni". Ha ennyire nem érdekel valakit, hogy valaki meleg, akkor maradjon otthon és verjen be egy kocka sört. Talán ha nem lenne a melegek ellen ilyen néhol már 'pártszintű' gyűlölködés, akkor nem is lenne szükség felvonulásra. Ha látnák, hogy a legtöbb ember elfogadja őket és befogadja őket, akkor talán egy idővel már nem lenne izgalmas szivárványos esernyővel flángálni a Kossuth-téren.
2012. júl. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

"Menj már ki egy melegfelvonulásra, semmi ilyesmi nincs! Utcai ruhákban mennek transzparensekkel, hogy "meleg vagyok nem szégyenlem" meg hasonlók..."



Aha, persze, tényleg! Ez amit a sajtó lehoz. Egyik éven volt "szerencsém" elsétálni mellettük a felvonulás idején. Igen vannak akik ilyen transzparensekkel vonulnak, de a nagyja ezerszer durvább. Kimondottan undorító.

Google - melegfelvonulás -képek! Ajánlom figyelmedbe!

2012. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Fura hobbid van, ha transzvesztitákról nézegetsz még otthon is képeket.
2012. júl. 9. 16:35
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!