Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem vagytok kiakadva a melegtü...

Nem vagytok kiakadva a melegtüntetéses zavargókon?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 7. 21:49
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
52%
Én inkább azon vagyok ki hogy mutogatni kell ezt a mocskot, nincsen velük semmi bajom ismerek is nem 1 meleget, de ők diszkréten csinálják, járjanak bulizni éljék az életüket, normális emberként ezzel semmi baj, de hogy tangában rázzák magukat az undorító...ezzel szerintem minden épp gondolkodású ember egyet kellene hogy értsen, nem kell őket utálni, mert ez egy génhiba, de azért álljunk már meg, nehogy már ez legyen a követendő meg a reklámozandó példa.
2012. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
93%
Ha leírnám most, hogy mit csinálnék ezzel a féreggel, örökre kitiltanának az egész internetről.... Szóval de, ki vagyok akadva rajta, mondhatni.
2012. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
44%
Adom az előzők válaszát, de az igaz hogy a tüntetők sem értik meg, hogy a rendőrök is csak a kötelességükből, és nem jó dolgukból csinálják...
2012. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
87%
Ennyit tudnak ezek a derék hazafiak..
2012. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
19%
Ja, és egyáltalán nem vagyok kiakadva, de a kutyába azért tényleg fölösleges volt belerúgni
2012. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

Ezt a zavargást a jobbikos Zagyva szervezte.


A jobbik ezzel örökre lejáratta magát előttem. És remélem a magyar rendőrség szigorúan bünteti az ilyen bűnözőket, mint ezek.

2012. júl. 7. 22:08
 7/52 A kérdező kommentje:
Persze ha kicsit lenyugszom, akkor elgondozom majd rajta, hogy minek visznek ilyen helyekre kutyákat és lovakat, mikor tudják, hogy milyen elmebeteg alkoholisták a neonácik. De addig is szívből rühellem az összeset.
2012. júl. 7. 22:10
 8/52 anonim ***** válasza:
85%

Azokról a bohóc újnácikról beszélsz gondolom.


Megérdemelte volna hogy a rendőrnek véletlen megszaladjon a keze és ráengedje a kutyát.

Remélem kapnak egy finom kis bírságot állatkínzásért.


Ezek körülbelül a 8 általánost végezték el , azt is kettessel.Napközben meg vedelik a kannás bort és nép irtásról fantáziálnak.

Látszik is az intelligencia szintjük.

2012. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
67%
Lehet nem fogsz egyetérteni velem, nem is kell. A melegek vagy nagyon hülyék, vagy csak egyszerűen nem tudják felfogni, hogy a legtöbb ember nem azért utálja őket, mert melegek, hanem mert mutogatják magukat, ráadásul mindenféle undormánynak beöltöznek. Ha ők annyira el akarják hitetni, hogy ők ugyanolyan emberek, mint mi, akkor minek záratnak le utcákat hogy felvonulhassanak és mutogassák magukat? Vagy minek kell nekik külön "olimpia"? Szerinted egy normál ember azt akarja látni, hogy férfiak kisminkeljék és kirúzsozzák magukat? Azt akarják látni, hogy a férfiak női ruhában pózoljanak? Vagy hogy ha meglátunk valakit, akkor vitatkozni kelljen, hogy mégis melyik nemhez tartozik? Őszintén, ha valaki meleg, az emberek többsége lesz*rja. Ha nyilvánosan mutogatja magát, akkor kezdik el leszólni. Minden ember magánügye a szexualitása. Amíg nem akarja ráerőltetni a másikra, addig nincs semmi baj. Én is ismerek egy meleg srácot, de ő normális, nem vág fel a másságával, ráadásul ő is ellenzi ezt a felvonulást.
2012. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
61%

"mert mutogatják magukat, ráadásul mindenféle undormánynak beöltöznek."


Menj már ki egy melegfelvonulásra, semmi ilyesmi nincs! Utcai ruhákban mennek transzparensekkel, hogy "meleg vagyok nem szégyenlem" meg hasonlók...

2012. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!