Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a szomszédom rabszolgát...

Ha a szomszédom rabszolgát tart és mindennap üvöltve fenyegeti, feljelenthetem?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 17:51
1 2 3
 21/27 Titokgazda ***** válasza:
100%

Ez a rabszolga a felesége, vagy a férje a szomszédnak?

Több ezer ilyen van Mo-n. és kevesen jelentgetnek.

Honnan tudod, hogy rabszolgája van, nem pedig csak egy talajparaszt gennyláda, aki valamelyik hozzátartozójával beszél úgy, ahogy?

2012. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
63%

Nemrég meghalt egy fiatal lány, aki rabszolga volt egy kedves családnál. Naponta megverték, kínozták, fajtalankodtak vele, kihúzták a fogait fogóval, cigarettát nyomtak el a testén - egy nap nem bírta tovább a szervezete és meghalt. Sokan tudtak róla, de senki nem tett érte semmit. Nem kért segítséget. Lehet, hogy nem mert, de az is lehet, hogy már túl volt azon, amikor még van annyi méltósága, hogy megtegye.

Ha te is végignézed, amit ezzel az emberrel művelnek és nem teszel semmit, tettestárs vagy.

Segítséget kell hívnod: döntsd el, hogy rendőrségnek szólsz vagy egy civil szervezetnek, de ne állj és nézd végig bambán. Cselekedj, amíg nem késő!

2012. júl. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én is láttam a hírekben annak idején. Nekem az is eszembe jutott, hogy az a nő, akit kínoztak, perverz volt. De biztos, hogy nem egészséges, ha valaki így hagyja, hogy bántsák.
2012. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
az a lényeg,hogy ne a rendőröknek szólj,vagy ha,szólsz is névtelenül tedd .Olyan hosszú út lesz utána még a bírósági tanúskodás stb,meg is verethet ,ha rabszolgát tart,vagy rád veri a házat,jól meg kell gondolni hogyan is segítesz ,hogy te sem kerülj bajban ..csak névtelenül tedd ,vannak az ingyenesen hívható rendőrségi számok is próbáld azon
2012. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

"az a lényeg,hogy ne a rendőröknek szólj ...... vannak az ingyenesen hívható rendőrségi számok is próbáld azon."


:D például a 107!

2012. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

utolsó előtti vagyok ,,, ez is egy kis segítség!!!

Telefontanú Program

” hogy a bűn ne maradjon büntetlenül!”

Neve bemondása nélkül hívhatja a Telefontanú ingyenes telefonszámát!


06-80-555-111

2012. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Amúgy olvasgatják szerintem a rendőrök is ezt az oldalt.

Majd felkeresnek bár jobban tennéd ha név és adatok nélkül akár utcai fülkéből felhívod

2012. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!