Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a szomszédom rabszolgát...

Ha a szomszédom rabszolgát tart és mindennap üvöltve fenyegeti, feljelenthetem?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 17:51
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
12%
Csatlakozz inkább hozzá te is.
2012. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
46%

"Csak mellékesen tudd ,ha a rendőrségnek szólsz ,azok olyan tahók,hogy inkább téged vádolnak meg ,mert azok ilyenek.

Ha a cigány kirabol téged megbünteti a rendőr vagy 30000 ft pénzbüntire,de,ha a magyar rabol ki vkit akkor azt azért 10-15 évi börtönnel sújtja a rendőr.mert a mocskos cigókat védik a mi országunkban minket meg nem,hogy a r..dásba tűnne el a cigányság innen egy külön szigetre messze.

Te pedig ne feljelentsd,hanem tőrd rá az ajtót és a fenyegetőt verd orrba vagy5x minimum és az áldopzatot védd meg."

Jézusom, de ostoba vagy.

2012. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
54%

FEL! SŐT KÖTELES IS VAGY!


[link]

2012. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp hívd ki a rendőrséget.

Nem tudod felvenni kamerával ahogy üvöltözik, fenyegeti? Mert ha kimegy a rendőrség és megnézik a "bántalmazottat" és nem találnak rajta verésre utaló jeleket(mert tegyük fel nem veri csak szóban szidja) akkor ott hagyják a francba.

Egyébként csak szóban bántja? Vagy veri is?

2012. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
41%
De legalább rabszolgatartásban világelsők vagyunk.
2012. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
56%

12-es


Te vagy a végtelenül ostoba... Nem kap többet egy fehér ember, mint egy cigány. Tudod a büntetési tételek meg vannak szabva, azt nem kitalálják. Ráadásul nem is a rendőr fog börtönbe zárni, hanem a bíróság fogja elrendelni... Az viszont tény, hogy védik a cigányságot, alaptalanul.

2012. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
73%
Előző vagyok, elnézést 12-es, azt hittem az a te véleményed, utána láttam, hogy idéztél.
2012. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
46%

Kedves kommentelők, a 12-es vagyok.


Tessék észrevenni az idézőjelet... A Tisztelt Moderátor Úr törölte az egyik hozzászólást innen, amiből idéztem...

2012. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
46%
Csak nekem tűnik furának ez a rabszolga dolog?
2012. júl. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok ilyen van, és nem csak itt, hanem a világ többi részén is. Egyszerűen azért, mert az emberek egy részével ezt meg lehet tenni.
2012. júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!