Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Beleolvashat a leveleimbe egy...

Beleolvashat a leveleimbe egy rendőr amit a neten kapok?

Figyelt kérdés

Következő a szitu,leírom nagyából,de teljesen nem akarom részletezni!

Van egy rendőr férfi aki nekem régebben nagyon tetszett,sőt szerelmes voltam belé.Ezt akkoriban ő ezt észre vette!

Azóta nekem már van egy kapcsolatom akit nagyon szeretek.

Az lenne a gondom amit beszélgetek facbookon,iwiw pl.egyből ha olyan van rakja fel az üzenőfalára dolgokat rólam,de a nevemet nem írja oda,pl.amit előtte én írtam a szerelmemnek.De amit telón beszélek azt is kiszokta rakni.Ez alatt az értem ,hogy kirakja youtube.com ról pl tölt le videókat,olyan is volt még a nevem és a szerelmem neve is stimmelt benne.De teljesen olyan témákat amít előtte beszélek.Szinte minden második dolog rólam szól neki az üzenőfalán.nekem nincs az ismerőseim között de vannak közös ismerőseink.Szerintetek miért csinálja ezt?

Mit szeretne ő tőlem így elérni?


2012. máj. 18. 12:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az, aki azt hiszi olyan egyszerü valakit lehallgatni az HATALMASAT TÉVED!Ez nem így működik, bírói engedély kell hozzá stb.Továbbá nem minden rendörnek van erre jogosultsága, csak a kb. 40000böl közel 1000-nek.Nem hiszem hogy te pont egy ilyennel talalkoztal, ha igen és ö ilyet tenne, tudná, h az állasával játszik és nem lenne AKKORA MARHA, h fel is tölti.Ezt, hogy lehallgat, ezt a lehetöséget azonnal ki is zárnám...Változtassatok jelszót, és ne születési dátumra stb, hanem olyanra amit nem taláhat ki és megoldódott a problémád.Beszélhetsz is vele, hogy száljon le rólad stb.
2012. máj. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kamuzik.

Ki az az ordas nagy barom, aki bármiféle indok és egy rakat hivatalos emngedély nélkül ilyet tenne, és kockáztatná az állását?

2012. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!