Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Beleolvashat a leveleimbe egy...

Beleolvashat a leveleimbe egy rendőr amit a neten kapok?

Figyelt kérdés

Következő a szitu,leírom nagyából,de teljesen nem akarom részletezni!

Van egy rendőr férfi aki nekem régebben nagyon tetszett,sőt szerelmes voltam belé.Ezt akkoriban ő ezt észre vette!

Azóta nekem már van egy kapcsolatom akit nagyon szeretek.

Az lenne a gondom amit beszélgetek facbookon,iwiw pl.egyből ha olyan van rakja fel az üzenőfalára dolgokat rólam,de a nevemet nem írja oda,pl.amit előtte én írtam a szerelmemnek.De amit telón beszélek azt is kiszokta rakni.Ez alatt az értem ,hogy kirakja youtube.com ról pl tölt le videókat,olyan is volt még a nevem és a szerelmem neve is stimmelt benne.De teljesen olyan témákat amít előtte beszélek.Szinte minden második dolog rólam szól neki az üzenőfalán.nekem nincs az ismerőseim között de vannak közös ismerőseink.Szerintetek miért csinálja ezt?

Mit szeretne ő tőlem így elérni?


2012. máj. 18. 12:01
1 2
 1/12 Andizsuzsi ***** válasza:
87%
Azt nem tudom, hogy mit akar tőled, de amit az üzenőfaladra felteszel, azt bárki elolvashatja. A szerelmeddel levelezzél privát üzenetben, azt nem látja rajtatok kívül más. Azt honnan tudná, hogy te kivel mit telefonálsz?
2012. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én prívibe amit írok pl.a szerelmmel amit beszélek a facbookon a csevegőn,meg amit telefonon beszélünk,az rakja ő ki az üzenőfalára!
2012. máj. 18. 12:34
 3/12 A kérdező kommentje:
Amugy meg onnan tudja ,simán letud hallgatni mivel rendőr, és ő ezt teszi csak nem tudom miért?
2012. máj. 18. 12:36
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

kamu. vagy tudja valamelyikőtök jelszavát, vagy csak jól kamuzik.

Egy sima rendőr, nem hallgathatja le ezeket, nem nézhet bele.

2012. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

A nyomozóhatóság beleolvashat a leveleidbe, ha erre kap felhatalmazást. Azt mondjuk nem osztogatják mindenkinek a két szép szeméért.

Persze itthon nem minden működik hivatalosan. Lehet, hogy ő önszorgalomból kutakodik utánad. Viszont csak azért, mert rendőr, még nem biztos, hogy ért a lehallgatáshoz. Azt nem tanítják a rendészeti szakközepekben és az RTF-en minden "gyöttmentnek".

Nem akarlak megsérteni, de könnyen lehet, hogy nem is kell nagyon lehallgatnia téged. Lehet, hogy elég lenne egy jelszóváltoztatás Facebookon és iWiW-en, aztán rögtön megszűnne a problémák nagy része. Sőt, ha sikerülne újratelepíteni a számítógépedet (merevlemez formázása után), akkor lehet, hogy az esetlegesen összeszedett keyloggertől is megszabadulnál. Tudod, manapság nem is olyan nehéz valakiről információt gyűjteni, mert az internet gyorsabban terjedt, mint az információbiztonsághoz szükséges ismeretek.

(a telefonoddal viszont nem tudom, mit kezdett)

2012. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha valóban privát beszélgetéseidhez-üzeneteidhez fér hozzá, jelentsd fel. Bár én sem hiszem, hogy attól, hogy rendőr, le tudja hallgatni a telefonodat, és nem tesz mást naphosszat, mint téged leseget. De ha mégis, akkor komolyan fel kell lépni ellene.
2012. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Azóta nekem már van egy kapcsolatom akit nagyon szeretek. "


Internetkapcsolat?

2012. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Az iwiwet elméletileg még lehetséges is, a facebook viszont komoly titkosítást használ, amit nem lehet csak úgy feltörni (hacsak nincs egy pármilliárdos szuperszámítógépe). Ráadásul a facebook, google és hasonló - amerikai - cégek még komoly esetben is csak nagyon ritkán adnak ki infót Magyarországnak (tavaly, tudomásom szerint az összes kérést elutasította a Google, a Fb-ról nem tudok, de az is hasonló), vírust pedig egy mezei rendőr nem telepíthet a gépedre, ehhez minimum titkosszolgálatnál kell nagyon jó kapcsolatokkal rendelkeznie.

Ezek után marad a jelszó, vagy ha mégis trójait tett a gépre, akkor az minimum állásába kerülhet.

2012. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Nem internetes kapcsim van ,találkoztunk is párszor.

Akkor csak az lehet valahogy lehallgat.Engemet az érdekelne miért teszi?Ennyire utál engemet ,hogy leakar járatni?Miért foglalkozik az életemmel.Szerintem semmi köze hozzá.Nem igazán értem a szándékát?!!

2012. máj. 18. 14:15
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsó nem az én üzenőfalamra kerülnek a dolgok hanem az övére!Ezt meg csak ő tudja odarakni.Ha elolvastad volna amit írok értetted volna is.

Kívánok neked is hasonlókat,majd megtudnád milyen jó érzés ha hülyének néznek,és remélem téged néznek akkor majd skrízofénak.

2012. máj. 19. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!