Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Cigány bűnözés. Miért nem...

Cigány bűnözés. Miért nem tesznek ellene? Miért? Ezeknek mindent szabad?

Figyelt kérdés

Mit képzelnek magukról a c igányok? Összetartás! - Kitartás!

[link] <-- Nézzétek meg...


2009. jún. 24. 15:56
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Tényleg elég furcsa a történet, hiszen írnak szolgálati igazolványról, de hogy miféle szolgálati igazolványról van szó arra nem tér ki. Sőt, az egész történet egy pillanatra nem említi meg, hogy az áldozat rendőr lenne.
2009. jún. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

próbálj meg ellenük, bármit tenni! Sajnos nagy az esély hogy Te is így jársz:

[link]

(érdemes végigolvasni)

2009. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
A múltkor olvastam a www.kevitukor.hu oldalon a "Szocianisták áldozatai lettünk" című írást,olvassátok el,nagyon igaz mondó,és a www.youtube.com/watch?v=uUzhbtVAwLw hallgassátok meg.Két túrkevei rendőr beszélget,hogy parancsnoki segítséggel és szolgálati kocsival mikor hogy szállítsák a drogot a rendőrök a cigányoknak.Én is hallottam,nem tudom igaz lehet ez?Magyarul meg vannak vásárolva rendőrök a cigányok részéről.Ha igaz akkor borzasztó.
2009. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Ja nem rendőr volt a kiscsákó hanem biztonsági őr, és ottani szolgálati igazolványára gondol.... De azért durva hogy egy engedéllyel tartott gázpisztolyt a papírjain majdnem úgy említik mintha éles lenne, mert nem is derül ki belőle... Na meg úgy írja, hogy lőtt és megfeküdtek tőle. Hát gázpisztolytól nemigen fekszik meg senki sem, attól hogy marja a torkát meg a szemét. Egyébként meg tényleg egy hülyegyerek, mert kötekedőkkel nem szokás leállni verekedni főleg ha láthatóan túlerőben vannak, pisztollyal fenyegetőzés az meg nem is önvédelem. A leírás alapján lazán elfuthatott volna és nem lett volna belőle ekkora problémája. Csak hát akinek nagy az egója az vállalja a következményeket.
2009. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Megbíztad a képviselődet, hogy intézze a jogi, gazdasági és biztonsági ügyeit az életednek. Erre minden megkeresett forintod legalább felét el is kéri, pontosabban behajtja rajtad. Cserébe azt kapod, amit. Nem kéne lemondani a szolgáltatást?
2009. szept. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!