Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Cigány bűnözés. Miért nem...

Cigány bűnözés. Miért nem tesznek ellene? Miért? Ezeknek mindent szabad?

Figyelt kérdés

Mit képzelnek magukról a c igányok? Összetartás! - Kitartás!

[link] <-- Nézzétek meg...


2009. jún. 24. 15:56
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
44%
azért abb is gondolj bele hogy a fehér népség is elég csúnya dolgokat tud művelni...a bűnözés nem bőrszín szerint történik, hanem személyiségtől függ...
2009. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
74%
17:40: Én várom a megfelelő embert, mint a Messiást! Mert hiába akarunk tenni ezek ellen, ha nincs egy "vezető". "Azok ott fenn" úgyse fognak tenni semmit.
2009. jún. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
92%
10:09-esnek: Menj már a ....... oda. Ha lett volna velük neked is atrocitásod, ha téged vertek volna meg, ha a te gyereked bántják, valószínű nem így vélekednél. Igen, magyarok között is vannak szemetek, de ez a népség túltesz mindenen. Nem ismernek se embert se Istent. Erkölcsi normájuk nulla. Nem tartja őket vissza semmi, nem félnek semmitől. És ez itt a baj. Össze kell fogni és lépni kell. Úgyhogy tényleg már csak egy vezető hiányzik. Ja és a halálbüntetés visszaállítása.
2009. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
85%
ha büntetnék a cigányokat, ha tenne valamit a jelenlegi kormány,akkor 1millió szavazótól esik el. Gondoljatok bele másokot nem tudok elképzelni.a mocskos cigók 4en megerőszakoltak 1 17éves lányt-gyermek csíny... betörtek valahova loptak-megélhetési bűnözés... persze h erre a sz*ros kormánya szavaznak, és ez nekik csak jó. Itt a kormány a hibás az a pár ember a saját gesztenyéjét kapargatja ott bent a parlamentbe.Látszik hogy van valami közös, nekik is ott a BMW,csak nem bodzaszedésből,hanem a MI adónkból..!! Ők is lopnak csak éppen nem késsel. Itt sürgős kormányváltás kéne. Ebben az országvan mi vagyunk kiközösítve!!Igen is diszkrimináció van és a cigó fogja be a p*fáját mert mi vagyunk megkülönböztetve, ő ölhet gyilkolhat lophat-megússza megélhetési bűnözéssel..én meg ha megvédem magam mert ő megtámad akkor mehetek dutyiba...fujjj de gusztustalan!áááá de ideges lettem..
2009. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
83%
Igen teljesen egyertértek veled,és megértem hogy ideges lettél,mert mikor belegondolok én is, annyira felb'ssza az agyamat hogy....áá....!Ez igy van!Bármit csinálnak mindig megusszák!Mint említetted,megélhetőségi büzönést mondd a férge és máris enyhítő körülmény van.Ha én megerőszakoltam volna egy 17 éves lányt,sztem olyan viharos sebességgel vittek volna a dutyiba hogy azt sem tudtam volna hogy "hirtelen melyik fáskamrából jöttem ki"!Persze hogy erre a kormányra szavaznak,hiszen érdekük mint állat.Magukban hülyének nézik az államot,mert tudják hogy akármit csinálnak ugyis megusszák!Bár az állam is hülyének nézi az embereket,ez tény már mióta!Ez is igaz!Szoval sztem is tényleg kormányváltás kellene,de valamilyen normális,ha létezik ilyen,de nem hiszem!A "szeginy cigány"meg öltözködjön,pakoljon és bűnözzön Indiában,ahonnan származik!Ááá én is ideges lettem!
2009. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
78%

10:22

Barátom, hadd idézzek:

"Felmerül a kérdés: van-e alkalmas vezéri személyiség? A mi feladatunk nem a személyt keresni. Ezt az ég vagy adja, vagy nem adja. A mi feladatunk: megteremteni a kardot, amit forgatni fog, ha megjelenik." - Adolf Hitler - 1923

2009. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
60%
Srácok nyugalom 2010-ben nekik cső lesz,lehet menni vissza Indiába cigók,igen van normális köztük de azokat nem cigóknak hívják,de a 95% TAKARODJON innen.Még jó,hogy vagy nekünk Vona.SZEBB JÖVŐT Linajnai, Zsurcsótány,Mokka Viktor TAKARODJ
2009. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Elismerem, hogy sokan vannak bűnözők a cigányok között, akik betörnek, meglopnak, kizsebelnek, megvernek másokat... akár fényes nappal...

Őket el kell kapni (a tisztességeseket nem bántani közülük se).

De rengeteg bűnöző van a többi származású között is, akik adót csalnak, feketén dolgoztatnak, nem jelentenek be, kirúgnak, vagy fel se vesznek, munkanélkülivé tesznek, minimálbéren dolgoztatnak, miközben ők milliós kocsikon furikáznak, az ilyen ugyanúgy tud bosszantani, mint az, aki fizikailag bántalmaz. Lehet, hogy ez nem ott fáj, DE FÁJ, mert van, aki évek óta nem tud elhelyezkedni, akárhogy szeretne, az ilyenek miatt, mert van, aki azért nem kap nyugdíjat, mert visszaéltek a tudatlanságával, és nem jelentették be, mert van, akit ezért nem lát el az orvos, mert ott derül ki, mert van, aki ezért nem kap álláskeresési támogatást, mert nem jelentette be a munkáltató, és utólag tudta meg, pedig aláírták időben a szerződést, és az ilyen pórul járt ember aztán nem tudja fizetni a számláit, utcára kerül... azok miatt a fehér magyarok miatt, akik ülnek a kényelmes bőrfotelekben, és visszaélnek mások hátrányos helyzetével. Őket is ugyanúgy el kellene kapni, és megmutatni nekik, mit jelent havi 25ezerből megélni...

2009. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy néz ki, ...ha már a kissebségi önkormányzat elnökhelyettesétől is ezt a példát látják!

[link]


[link]

2009. jún. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Én már csak azt nem értem hogy miért volt nála szolgálati igazolvány, ha nem is rendőr? És ha rálőtt a támadókra és megfeküdtek, akkor azokkal mi történt? Ha éles fegyverrel lőtt volna akkor nem élnének valószínűleg vagy kórházban lennének. Akkor mivel lőtt, gumis gázpisztollyal vagy mi? Elég érdekes egy történet... Elhiszem hogy megtámadták mert előfordul de hát ez a történet elég érdekesen hangzik így ahogy van..
2009. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!