Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Cigány bűnözés. Miért nem...

Cigány bűnözés. Miért nem tesznek ellene? Miért? Ezeknek mindent szabad?

Figyelt kérdés

Mit képzelnek magukról a c igányok? Összetartás! - Kitartás!

[link] <-- Nézzétek meg...


2009. jún. 24. 15:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos válaszolni nem tudok, de ez a kérdés gyakran megfordul a fejemben. Összetartás az sajnos nincs -ami a magyarokat illeti. Ha lenne, akkor nem fajulhatott volna idáig ez a kérdés. Ez a népség púp az ország és a magyarok hátán, ami csak egyre nagyobb lesz. Tényleg tenni kellene valamit, mert a kilátások nagyon szomorúak és aggasztóak.
2009. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%
Sok ilyen kérdés volt már.Amíg a rendőrök félnek,nem csak a bűnöző cigányoktól,hanem a jogvédőktől is,nem léphetnek fel hatékonyan.Ezért halvaszületett ötlet a Jobbik megoldása a csendőrség létrehozásáról.A kissebbséget nem csak országon belül védik,hanem az Unión belül is.
2009. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%

Szörnyű basszus.

De milyen igazolványa van a srácnak? iwiwről nem igazán látszik rendőrnek...akkor miért nem rendes pisztolya volt? Kitakarhatta volna a nevét is...így megtalálják a c.bűnözők.

2009. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
29%
A pokerklubban szolg. igazolványt is adnak?
2009. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
94%

Kicsit régi sztori, lehet törölni:

[link]

2009. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem az lenne a megoldás ha.A fehér magyar emberek tökösebbjei kerületenként összefognának és járőröznének esténként.Ha meg garázdálkodó cigány bandába akadnának szépen össze kell rugdosni őket!- Az erőszakot csak erőszakkal lehet megtőrni!-Ideje hogy a magyarok is összefogjanak!
2009. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
75%
De tenni fognak,bekerültük a JOBBIK azt EP-be,jövőre a Parlamentbe,srácok feltámad Magyarország,2.honfoglalás.A bodzaszedők elkezdhetnek pakolni és visszahúzni Indiába.SZEBB JÖVŐT.Cigány bűnözés-cigány bűnözés mostmár ELÉG VOLT.Bodzát szedünk BMW veszünk BMW-t veszünk bodzát szedünk.
2009. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
84%

Igen szerintem is!Csatlakozom az elöttem szólóhoz.Én nem szivesen mondok ilyent de az ember szine fehér.Régen én sem utáltam öket,nem tudtam elképzelni hogy miért nyilatkoznak róluk ugy ahogy!Aztán nekem is volt már szerencsém megtapasztalni hogy mire képesek!És mondom azoknak is akik nem utálják öket,mert ismerek ilyeneket,de nekik még nem volt szerencséjük hozzájuk rendesen az elmondásuk szerint.Mert mindig ök kezdik a mocskosságukat,a vérükben van belekódólva.Kicsit beleun az ember hogy(mondok a sok közül egy példát)nem tud végigmenni az utcán a kislányával és a feleségével az utcán,vagy egyszerüen csak egyedül,vagy barátokkal,haverokkal ugy hogy ne kössenek az emberbe.Velem előfordult hogy mentem a kistestvéremmel meg a barátnőmmel az utcán és a kis cigányg'ci egy kést nyomott a gyomromhoz hogy adjak neki 500Ft-ot cigire!Természertesen nem adtam és kisebb karcolásokkal megusztuk.De könyörgöm milyen lelki sebeket tud okozni az ilyen egy 6 éves kislányban,meg amugy az emberben is.Persze ha az ember azt mondja nekik hogy menj el dolgozni akkor az egyenértékü azzal mintha az anyját szidtad volna, aki megellette a kis férget!

És még mesélhetne az ember!Valamit tényleg tenni kellene!!

2009. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
81%
A történelem ismétli önmagát ezt soha nem szabad elfelejteni és hamarosan a cigányokon a sor csak a megfelelő embernek kell feltünnie
2009. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
82%

Hm.Ez tetszett ez a BMW-s beszéd!Komolyan!Rövid és tömör,szókimondó!Becsülöm az ilyen embereket.Teljesen igaza van!Az a baj hogy kevés ember van akik kimeri mondani a szomoru igazságot!

Üdv

2009. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!