Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Cigány bűnözés. Miért nem...

Cigány bűnözés. Miért nem tesznek ellene? Miért? Ezeknek mindent szabad?

Figyelt kérdés

Mit képzelnek magukról a c igányok? Összetartás! - Kitartás!

[link] <-- Nézzétek meg...


2009. jún. 24. 15:56
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
24%
te rászistáfásisztá! níncsen cigánybünőzés!!
2009. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
56%

Jah nincsen,csak ezek a gárdistá gádzsók ákárnák minket bántani,szegíny cigányokat,akik swemmi rosszat nem tesznek,és nem akarják a segílyt nekünk csajééééééé :D :D


SZEBB JÖVŐT

2009. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

De rengeteg fehér cigány meg olyan pártokra szavaz, mint pl az MDF akik tolják a pénzt a cigók segge alá stb... Ez valóban nem összetartás! Meg rengeteg magyar ember is oda voksol, de azokat nem számítom én magyarnak, magyar az, akinek fáj a Trianon, a többi csak állampolgár. Akár hogy is nézzük. Meg most h megverték a magyar lányt, tényleg, azzal az üggyel mi lett? Mert azt állították, h Magyar Gárdával fenyegetőzött stb, de ez abszurd... Meg suliba ugyanúgy megrovást kapott a magyar lány mint a cigányok, pedig neki a haját gyújtották fel, őt terrorizálták... A rovás legyen a legkevesebb, de értitek miről van szó...

Az ötlet tecc, h esténként jópár magyar csoport az utcákon, főleg kisebb falvakban végig aztán üss ha muszály!

Ja meg egy közhely: Nem kell bántani a cigányokat, vannak ott is normálisak, akikkel lehet beszélni és rendesek... Nade kérem... Találkoztunk már olyannal? Nem...

És még valami, ez már annyira nem ide vág... Attila Király Népfőiskola? Valaki erről pár szót tudna írni, hogy ugyan olyan suli, mint a többi főiskola, vagy...? Na értitek remélem :] Köszi!

Magyarország a MAGYAROKÉ! SZEBB JÖVŐT!

2009. jún. 24. 18:42
 14/35 anonim ***** válasza:
28%
Az még szinte hagyján, hogy ez a rendőr-vagy mi- még gyerek, de egyáltalán, mér' megy valaki pisztollyal a gatyájában táncolni a Banhof-ba a csajával?!
2009. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
73%

Előzőnek!

Egyrészt nem gyerek, hanem fiatal. A kettő nem összekeverendő. Miért megy fegyverrel? Ha komolyan ezt kérdezed, ülj le egy kicsit és gondolkozz el. Az egész történet maga az ok, amiért ő fegyvert hord magával. Másrészt volt rá engedélye. Tehát te szerinted csakis azért lett elkalapálva a gyerek, mert elővette a fegyverét?? Nem tudom, hogy te fiú vagy lány vagy, de ez esetben bölcsebb maradtál volna ha nem írsz. És igenis van cigánybűnözés, aki azt mondja nincs az hazudik.

2009. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
az Attila király népfőiskoláról hallottam már énis. Ott tanít a Kiszely is. azt mondják olcsó a tandíj (50 körül), de hivatalosan nem ismerik el, tehát Mo.-n nincs bejegyezve és az ott szerzett semmilyen papirt sem nagyon fogadnak el. én így tudom (lehet tévedek)
2009. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
72%
Igen vannak normális cigányok,igaz még életemben nem találkoztam olyannal,na mindegy!Biztos a magyar is bösziti a cigányt.Bár kiváncsi volnék ki kezdte elöbb.Mert mindennek oka van!És igaz hogy a magyar is lop csal meg hazudik ahol és ahogy csak lehet.Ha valamelyik magyar bösziti a cigányt akkor a kedves "szeginy cigány csáládnák" miért kell végigmennie az utcán és olyan embereket késelni meg 200Ft-ért akik k'vára nem tehetnek a cigány összetüzéseiről.Bosszulja meg azon aki cseszegette.De nehogy már én legyek a szemét mert be mert telni az a bizonyos pohár hogy nem jutok el a város egyik feléböl a másikba a családommal mert jön "szeginy"cigány és lebök valamelyikünket meg megfenyeget 200Ft vagy egy szál cigi miatt!De mondom a biztos van normális is meg akik zenélésböl keresik a kenyerüket.Öket valamelyest tudom értékelni.
2009. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
80%

A bűnözőket el kellene kapni, mindegy, honnan származik, egyformán kéne ítélni. Van, aki az utcán bűnöz, és van, aki az irodában. De lényegtelen, mert mind rossz és kárt okoz.

Én már találkoztam tisztességes cigánnyal egyébként, ő ugyanúgy elítéli a közülük való bűnözőt, mint mi, és ugyanúgy várja a megoldást, mert elege van, nem csak abból, hogy bűnöznek, hanem abból is, hogy a tisztességest is hátrányosan különböztetik meg a bűnözők miatt.

Fognak ellenük tenni, legalábbis van, aki akar.

2009. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
51%

Ez az egész egy 2005-ös sztori. Iwiw-en nézve aléggé elkényeztetett hülyegyerek. Hagyjuk má ezt.

Én sem szeretem a cigányokat de ez hülyeség és kamu történet. A srác életben sem maradt volna, nemhogy ennyivel megúszta.

2009. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
61%
Az még szinte hagyján, hogy ez a rendőr-vagy mi- még gyerek, de egyáltalán, mér' megy valaki pisztollyal a gatyájában táncolni a Banhof-ba a csajával?!
2009. jún. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!