Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem telik a rendőrségnek...

Nem telik a rendőrségnek szonda tartozékra?

Figyelt kérdés

Az előbb láttam a híradóban, hogy nem tettek mintavevőcsövet az elektronikus szondára, hanem az embernek kellett az öklén át megfújni a szondát!

Tényleg itt tartunk, nem telik a beszedett sápból 10 Ft fújásonként?

Hová megy az a pénz amit kitermel a rendőrség a bírságokból, és ami állítólag az ő költségvetésüket "gazdagítja"?



2012. ápr. 9. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pofon egyszerű. Az a pénz nem oda megy ahová kellene. Ennyi a dolog lényege.
2012. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:
81%

"Hová megy az a pénz amit kitermel a rendőrség a bírságokból, és ami állítólag az ő költségvetésüket "gazdagítja"?"


A költségvetésbe, ez állami bevétel, tehát NEM MARAD a rendőrségnél.

Viszont a rendőrségnek az eszközeit SAJÁT pénzből kell beszereznie. Ezért nem telik nekik mindenre.


Pedro

2012. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem már inkább érdekelne, hogy ilyen esetben is köteles -e megfújni? :D
2012. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kell hogy legyen hozzá tölcsérnek is, azzal 5-10cm-ről kell megfújni, és csak annyit mutat, hogy pozitív vagy negatív.

Nekünk egész egyszerűen nem adtak hozzá töltőt, mert a hülye rendőr biztosan tönkretenné, így marad az orrom, és a használt cső, ha fújni kell...

2012. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Engem már inkább érdekelne, hogy ilyen esetben is köteles -e megfújni? :D"

Nem, de akkor megszívja. Beviszik vérvételre és a költség őt terheli.

2012. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Shai-Hulud ***** válasza:

"Beviszik vérvételre és a költség őt terheli."


Szerintem ez nem olyan egyértelmű. (Ha szeszt fogyasztott, akkor persze az.)

De ha nem ivott, akkor egészségvédelmi okok miatt nem kötelezhető arra, hogy a szájba vegye, tehát nem is tehető felelőssé azért, ha nem teszi meg. Akkor pedig nem is terhelhető rá a költség.


Na ezen a jogászok elszórakoznának néhány hónapig, az biztos! :-D


Pedro

2012. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"A költségvetésbe, ez állami bevétel, tehát NEM MARAD a rendőrségnél."


Azt csak gondolod!


A költségvetési törvény értelmében a rendőrség teljes költségvetéséből 16 milliárd forintot a közigazgatási bírságokból kell előteremteniük, de a tavalyi "bevételük" összesen 5,3 milliárd körül volt, tehát az egészs bírságnak hozzájuk kellett kerülni. Jelenleg majd csak akkor kerül az államkasszába belőle, ha magasabb mint 16 Mrd.


Ha viszont termelni akar valaki, akkor áldozzon is rá!


Szerintem.

2012. ápr. 10. 06:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy mit írnak le a törvényben. Mikor tartják azt be?...

Amikor a kapitányságokon wc papírra sincs pénz akkor szerintem megtartják a pénzt?

Egyet ne feledj, a papír a legerősebb anyag a világon, mivel nagy hazugságokat is elbír magán...

2012. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sajna tényleg nem tellik... és még sok minden másra sem... Örüljön az ember hogy ha már beviszik vérvételre, ott talán steril a tű... :D :S


És HA ismétlem HA valóban a rendőrségnél marad a bírság pénze, akkor az oda kell ahonnan elvontak, hogy a kormánynak legyen még:


[link]

2012. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!