Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy nyilvánosságra kerültek a 2006-os szemkilövő rendőrök adatai?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 15:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
61%

"A csürhéket azért ne keverjük össze a tisztességesen tüntetőkkel, mint ahogy azt a rendőrök tették"


Szint úgy a feladatukat jogszerűen végző rendőröket se keverjük össze a munkájukat jogszerűtlenül végző társaikkal.

2011. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
4%
Csakhogy ártatlan embereket is szétvertek ezek a rendőrök. Nem értem, mire fel ez a nagy csúsztatás, az akkori rendőri intézkedések aránytalanok és brutálisak voltak, és céljuk a lakosság megfélemlítése volt.
2011. okt. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
41%
Nem szabadott volna 1 méternél magasabbra lőni. Na meg még a lövések után is tagadták, hogy lenne gumilövedékük! Ezzel akkor minden tekintélyüket eljátszották.
2011. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
37%
bitóra őket!
2011. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 doboszoli ***** válasza:
67%

Persze, bitóra!

Aztán majd ha a Te házadat, autódat verik szét, gyújtják fel a "hősök", majd kinek kiabálsz, hogy segítsen? A békés tüntetőknek, vagy a rendőrségnek?

2011. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

@doboszoli


Az a baj hogy mire kiérne a rendőrség, már általában késő.

2011. okt. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Semmit, akinek van egy kis esze nem foglalkozik vele,
2011. okt. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
67%

Ostobaság.


Nem kétlem, hogy ezek a rendőrök az én alkotmányos jogaimat védték akkor és ott. (megvédtek - esküjük szerint - a randalírozó csőcseléktől)

Nade! Hol a bizonyíték, hogy ezek közül bármelyik szemet lőtt volna ki, vagy ártatlant vert volna.


Az ártatlanság vélelme őrájuk nem vonatkozik?

Tehát volt ártatlan tüntető és csőcselék, de nem volt ártatlan rendőr és durva rendőr?


Nem véletlenül mérleg az igazságszolgáltatás jelképe....

2011. okt. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
79%

"Akkor is ezt mondanád, ha az az egy db szem a tiéd lett volna?"


csak valahogy erre lehetőség sem volt, mert bár én is akkortájt mentem épp haza, de ahol láttam, hogy balhé van, vagy hogy a tendőrök felszólítják az embereket a távozásra, oda nem mentem. Jé, megvan mind a két szemem.



"A csürhéket azért ne keverjük össze a tisztességesen tüntetőkkel, mint ahogy azt a rendőrök tették."


ha összekeverednek, akkor nem lehet szétválasztani. Ezért van minden oszlatás előtt felszólítás, hogy aki békés tüntető, nem akar balhézni, az menjen békésen haza. Aki nem tette, az onnantól kezdve ugyanúgy része annak a tömegnek, aki balhézott, és lehetetlen kiválasztani egyenként, hogy te dobáltál molotovot, akkor majd csak téged lővünk könnygázzal meg gumilövedékkel, ja rád meg emlékszem, hogy csak élvezted a mozit, meg oldalról drukkoltál, akkor rád nem - ez nem egy reális, nem kivitelezhető. Ha tömegoszlatás van, akkor ott már nem lehet válogatni. POnt ezért megy előtte többször a felszólítás. És aki úgy érzi, hogy ő nem balhézni, az akkor ilyenkor haza megy, felnőtt emberként ez a saját felelőssége.



Azt pedig felháborítónak tartom, hogy rendőrök adatai nyilvánosságra kerültek, főleg hogy a csürhe pedig kegyelmet kapott. Ha bebizonyítják egy rendőrről, hogy túllépett a hatáskörén, akkor bíróságon el kell ítélni, megfelelően megbűntetni, ez a módja. Viszont ez, hogy kiadjuk az adatait, gusztustalan. Miközben az akkor tomboló csürhét szabadon hazaengedték.

Na azoknak az adataira lennék kíváncsi, na meg annak, aki a rendőrök adatait nyilvánosságra hozta.

2011. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyet ertek az elottem szoloval, de ez sokaknak magas lesz majd.

Azt se ertem miert tobbes szamrol van szo mikor egy valaki lotte ki 1 db balfa.sz szemet.

Az meg gondolom az elso sorban nem azert volt ott, mert kivancsi volt az esemenyekre.

2011. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!