Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért rongáltak olyan sokat a...

Miért rongáltak olyan sokat a tüntetők 2006-ban?

Figyelt kérdés
Ha valaki így rongál az nem is tüntető hanem huligán szerintem, miért gyujtottak fel autókat törtek be kirakatokat ezek az állatok?
2011. szept. 25. 12:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
sajnos ebben az országban szép szóval semmit se érsz el,igaz így se érték el a célt de legalább megpróbálták
2011. szept. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem tüntetők voltak azok, és nem is forradalmárok, csupán agyatlan, befolyásolt csürhe, akik elhitték, hogy forradalom van, vagy nem is tudták miért, de az adrenalint le kell vezetni.

Cél nem volt, csak károkozás, és rombolás. Először a tárgyak, majd a rendőrök felé nyilvánult meg az agresszió.

Érdekes kis videó a csürhék értelmi színvonaláról:

http://www.youtube.com/watch?v=Ch8XiiGb6hY&feature=player_em..

2011. szept. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 bumbi02 ***** válasza:

sajnos ebben az országban szép szóval semmit se érsz el,igaz így se érték el a célt de legalább megpróbálták



Nem, nem próbálták meg. Ők rongáltak, törtek zúztak, a rendőrök meg felléptek ellenük, ez történt.

És mi van ma?

A rendörök ellen megy az eljárás, akik csak a rendet fenntartották. Ne magyarázza meg nekem senki se , hogy egy ilyen helyzetben a rendör szép szóval le tudja állítani az egész rongálást. Persze hogy felléptek keményen. Nem tudom hogy sírjak vagy nevessek ezen az egészen.Nem értem hogy hol szolgálta a haza érdekét, hogy kifosztották az üzleteket, betörték a kirakatokat, autókat gyújtogattak.



Ezt

2011. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 bumbi02 ***** válasza:
*Ezt magyarázza meg nekem valaki.
2011. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mert a Fidesz magukra hagyta őket.
2011. szept. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 17:27 igen ezt tették,de nézz a dolog mögé miért is tették ezt? meg azért az is érdekelne hogy akkor mit írogatnál ha te is épp arra sétáltál volna a családoddal és épp szemközt lőnek vagy épp bedobják a barátnőd mellé a könnygázt.(gondolom a helyszíntől kb 100vagy több km-e laksz azért vagy ilyen tájékozatlan)
2011. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 bumbi02 ***** válasza:

Figy. nekem - és az emberek 99%nak - van annyi eszem hogy a barátnőmet - de még magamat se - viszem olyan helyre ahol lángolnak az autók, üvöltözés, és rendöri kiáltozások vannak. Mert tudom hogy a rendőr nem tudhatja a nagy akcióban hogy ki tartozik bele a 100 hülyébe aki randalirozott, illetve kilehet békés járókelő. Valószinüleg volt ártatlan aki kapott, pedig nem tett semmit, de nem annyian ahányan ezt állítják. Mindenki odament hogy na majd most megmutatják, aztán utána meg ment a pereskedés hogy ő csak épp arra sétált.. Na persze.. Őszintén, ha te látnál egy ilyen eseményt, odamennél?? Nalátod hogy nem.


És az hogymi állt a hátterében. Mondd el hogy mi állt a hátterében annak hogy betörték a kirakatokat, és az autókat felgyújtották, hogy kirabolták az MTV székházban a büfét.. Mert én akárhogy nézem,ezt nem lehet ráfogni az előző 8 évre. Nem lehet ráfogni az ösződi beszédre.. Az elégedetlenséget rá lehet fogni, de a rongálást, és a huliganizmust azt nem.

2011. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

21:59 Engedd meg, hogy válaszoljak helyette.

Én nem szoktam huligánok és rendőrök háborújában sétálni. Viszont a huligánok, mi jogon támadnak családos rendőrökre, mint célpontra, ha a hatalom elűzése a cél?

Azt kell, hogy mondjam, ha valaki kiteszi a szerettei testi épségét annak, hogy ilyenkor sétálgat, akkor gratulálok neki! Annak is gratulálok, aki kimegy, és éljenez valamelyik párt hazugságaira. Igazi családi program, kisgyermekes fiatal anyukák részére.

2011. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Látjátok, ez megint egy jó példa arra, hogy sakkbábuk vagyunk.

Soha senki nem fogja megtudni , hogy mi a játékos szándéka, mert a bábu nem gondolkodik hanem meglépi a lépést amit a játékos akar.

Sajnos az egyik játékos ebben a játékban belehajszolta a bábuit a támadásba aztán meg feláldozta őket.

Aztán áldozat révén megnyerte a játszmát.

Okosabb volt mint az ellenfele, de nem a bábuk érdekét nézte, hanem a sajátját.

2011. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!