Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért rongáltak olyan sokat a...

Miért rongáltak olyan sokat a tüntetők 2006-ban?

Figyelt kérdés
Ha valaki így rongál az nem is tüntető hanem huligán szerintem, miért gyujtottak fel autókat törtek be kirakatokat ezek az állatok?
2011. szept. 25. 12:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

"miért gyujtottak fel autókat törtek be kirakatokat ezek az állatok"


Jó kérdés. De a jobb az lenne, hogy miért nem a saját autójukat gyújtották fel és miért nem a saját ablakukat törték be? Ja mert az nem az ő káruk. Basszák meg. Ezek egyszerű huligánok voltak.

2011. szept. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Én sem tudom. Most függetlenül attól, hogy akkor kinek volt igaza, azok az állatok köztulajdont rongáltak. Azt amit ők a saját pénzükből finanszíroztak adó formájában, és a tévészékház az a kormánytól függetlenül az övék. Ha jobboldali, ha baloldali kormány van, a tévészékház az államé, azaz az embereké. Az ilyen rongálokat lecsukatnám a francba.
2011. szept. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 bumbi02 ***** válasza:
Na érdekel hogy erre milyen válaszokat tudnak kitalálni.... Amúgy szerintem ők is elég idegesek lettek volna ha reggel mennek le és látják hogy az autójuk ki van égve, vagy az üzletük kirakata be van dobva, ki van rabolva, a "hazáért"...
2011. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Ha hiszed ha nem, Hitler vagy Sztálin csapatai lényegesen többet "rongáltak" mikor végigvonultak európán. Nem néhány kirakatot törtek be, hanem épületeket tettek a földdel egyenlővé, nem néhány autó égett ki, hanem több százezer, nem három ember halt meg hanem többszáz millió. Tőlük is megkérdezted miért?
2011. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

A válasz megírásának időpontja: ma 13:34



Azért a kettő nem ugyanaz.

2011. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Jahogy nem ugyanaz! Mégiscsak kisebb dolog lebombázni egy fél országot mint betörni néhány kirakatot. Jó, hogy szóltál, így már valóban másként fest az egész. :)
2011. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 bumbi02 ***** válasza:
92%

Oké, de hogy jött ide Hitler meg Sztálin? meg a háború?


Az háború volt, ott ez együtt járt, el is ítéljük - legalábbis én biztos - az egészet, és nem kérdéses hogy jogos volt-e.


Viszont 2006ot sokan úgy állitják be mint egy szabadságharcot,forradalmat, pedig nem történt más, mint kb 100 huligán elszabadult a városban és a haza érdekében betörték a kirakatokat, meg felgyújtották az autókat, kifosztották az üzleteket.

2011. szept. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%
Azért, mert a "tüntetők" eleve primitív gyökerek voltak, illetve a Fidesz és a Jobbik adta alájuk a lovat azzal, hogy folyamatosan szították a hangulatot.
2011. szept. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"a Fidesz és a Jobbik adta alájuk a lovat azzal, hogy folyamatosan szították a hangulatot."


Hol volt, akkor még Jobbik te? A Jobbik csak utána kezdett feltűnni.

2011. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%

"Hol volt, akkor még Jobbik te? A Jobbik csak utána kezdett feltűnni."


Emlékezeted felfrissítéseként akkor nézz meg egy választási hirdetést 2006-ból:


http://www.youtube.com/watch?v=OueAYLsBcjI

2011. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!