Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki valószínűleg börtönb...

Ha valaki valószínűleg börtönbe fog kerülni de még van 1,másfél talán 2 éve a bevonulasig hogyan tud erre felkészülni? Érdemes lelkileg és fizikailag is felkészülni a megprobaltasra?

Figyelt kérdés

Érdemes e pl küzdősport edzésre járni ha a bűncselekmény jellege miatt valószínű nagyon komoly nemtetszesre lehet számítani a többi rab részéről?

Hogyan lehet felkészülni arra hogyha komoly erőszak fog érni?


Plusz érdemes e úgy élni az életet hogy lehet nem lesz holnap? és lehet nem lesz több lehetőséged megtenni azt amit most megtehetsz.

Érdemes pénzt tartalékolni a szabadulásra vagy inkább éljünk boldogan úgy mint még soha mert lehet nem jössz ki onnan?



szept. 5. 16:50
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

Nem Levi vagyok bárki is az..


39# azért nem vettek el mert mikor az anyja 17 évesen otthogyott én egyedül nemtudtam nevelni 2 éves gyereket úgy hogy műszakban is dolgozom meg olyan vagyok amilyen .így átadtam szülői jogaim a szüleimnek nem azért mert nem szeretem csak azzal tisztában vagyok hogy egyedül nemtudom felnevelni.

Aztán ez jól is jött mert valóban ha megpróbálom el is vitték volna vagy akor is szüleimhez kerül.


Az a rossz mentálisan beteg is vagyok meg nem.is IQ 107 simán elérik mindent amit akarok.de szociálisan és társadalmilag 12-14 éves szintjén lehetek.

Ha enis csak nyaladzanek 60 70 vagy kevesebb IQ val akor nemtudtam volna ellensúlyozni ezt és kisegítő suliban lettem volna meg bentlakásos intézményben.


Az a baj sokszor nem tudom mit lehet írni és mondani másoknak le mertem írni hogy nekem legjobban a 8 9 éves lanyok tetszenek. De ellenállhatatlanul és ezt kiírni volt a saját lebuktatasom + azt írta pont itt gyakorin valaki hogy a darkweeben nézelődni nem bűn csak letölteni én meg elhittem félre értes ez az egész de tisztázni magam nehéz lesz

szept. 13. 17:21
 42/43 anonim ***** válasza:
Majd a bíróság meghozza az ítéletet számodra.
szept. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

Igazságügyi szakvelemenyre leszek kíváncsi de kicsit tartok tőle hogy 1 alkalmas beszélgetés és pár személyiség teszt kevés ahhoz hogy reális véleményt lehessen írni.

Azt is csak ott tudta meg a pszihologus hogy van ilyen diagnozisom májusban vizsgaltattam ki magam nem takargatom tovább a mentális problemaim.

Elméletben korlátlanul enyhíthető a buntetes ha az alapotom hatással volt a cselekményre.. szóval a pénzbírság és a 10 év börtön között bármi lehet .


Ha az egészséges emberek közé számítanak akor 5 és 10 év közötti a büntetési tétel de ez is mehet lejjebb ahogy olvasom.

szept. 13. 19:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!