Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki valószínűleg börtönb...

Ha valaki valószínűleg börtönbe fog kerülni de még van 1,másfél talán 2 éve a bevonulasig hogyan tud erre felkészülni? Érdemes lelkileg és fizikailag is felkészülni a megprobaltasra?

Figyelt kérdés

Érdemes e pl küzdősport edzésre járni ha a bűncselekmény jellege miatt valószínű nagyon komoly nemtetszesre lehet számítani a többi rab részéről?

Hogyan lehet felkészülni arra hogyha komoly erőszak fog érni?


Plusz érdemes e úgy élni az életet hogy lehet nem lesz holnap? és lehet nem lesz több lehetőséged megtenni azt amit most megtehetsz.

Érdemes pénzt tartalékolni a szabadulásra vagy inkább éljünk boldogan úgy mint még soha mert lehet nem jössz ki onnan?



szept. 5. 16:50
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
A börtönben engem meg fognak ölni mert ott se bírok majd csöndben maradni vagy betartani a társadalmi szabályokat az autizmusom miatt plusz még pedofil is vagyok szinte garantált az hogy az örök is rendszeresen meg fognak büntetni és ha a rabok erősebbek akor aztán tőlük is kapok de nem tudok mit csinálni ilyen vagyok társadalmilag elviselhetetlen a betegségem miatt
szept. 5. 21:54
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


olyan nincs, hogy 2 év hátravan a bevonulásig.


Még a halasztás is csak 3 hónap lehet maximum, és vannak további feltételei.


Ha meghúzod magad és nem balhézol, akkor békén hagynak.

Egyetlen elítéltnek se érdeke, hogy meghosszabbítsa a büntetetését, mert csinált veled "valamit", ellenben az érdeke, hogy minél hamarabb szabaduljon.

Ha meg TÉSZ - es, akkor meg az életét akarja nyugodtan élni a rácsok közt.


A film (Kegyenc fegyenc) szórakozásnak jó, de távolról sem a magyar valóság.

szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

12# azt a 2 évet úgy számoltam hogy még vádemelés se volt még vallomást se tettem mert igasagugyi pszihologiai véleményre várok lassan 3 hónapja nemtudom mi tart eddig kiértékelni, de ügyvédem szerint mi nem erdeklodhetunk az eredmény után mert nem szabad külön felkeresni


Mire lesz vádemelés aztán elsőfok aztán ha elítélnek akor másodfok meg ez a 3 hónap haladék szerintem 2026 közepe is lehet mire be kéne vonulni.

szept. 8. 15:41
 14/43 anonim ***** válasza:
51%
a szakvélemény elkészülte nagyjából fél év.
szept. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
31%

"A börtönben engem meg fognak ölni mert ott se bírok majd csöndben maradni vagy betartani a társadalmi szabályokat...."



Akkor pofán b@sznak utána meg megb@sznak, te gyökér!


Ha ennyire nem tudsz asszimilálódni, hogy meg mentsd azt a nyüves irhádat, akkor megkapod, amit érdemelsz.

szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Meg az se biztos hogy börtön lesz lehet felfugesztett is .

De ha börtön lesz az se biztos hogy milyen keretek között úgy tudom én alapotomban meg börtön pszihiatria is lehet a végállomás gondolom ott megint teljesen más napirend van mint a sima börtönben .


Neten fent van néhány cella napirend azt néztem múltkor autista vagyok ezzel nem lesz bajom amúgy is így élem az életem napi rend szerint de az hogy emberek között leszek az már gond .

Sok itt meg a változó.

szept. 8. 17:18
 17/43 anonim ***** válasza:
0%
Imádkozhatsz, hogy meghalj előbb és akkor nem kell bevonulnod.
szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

Nem a börtöntől felek legjobban,nekem mindegy hanem hogy nem látom a lányom most lesz 6 éves kb akor 7 8 évesen fogunk évekre külön válni

Lesz mondjuk 12 13 mire kijovok akor megmar lesz külön kis élete barátai stb nem lesz rám szüksége.

Csak vele van normális emberi kapcsolatom és ez is elfog veszni vagy legalábbis visszaszorul


Nem tudjátok elképzelni milyen hogy nem tudsz normálisan élni nem tudsz kapcsolatokat létrehozni nem is vagy teljesen önellátó.igy az élet olyan mintha fel ember lennél.

A börtönt jól fogom viselni majd olvasók és tv zek meg filozofalok felfogható egy szanatórium ként is amire szükségem lenne amúgy is + antidepreszanst újra feliratok ha be kell vonulni csak meglesznek remélem 1 2 személyes cellába raknak

szept. 9. 12:04
 19/43 anonim ***** válasza:
A bűncselekmény elkövetése előtt ez nem jutott eszedbe?
szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Nem mert nem is tudtam hogy pusztán megtekinteni is bűncselekmény pedofil tartalmakat.

Gondoltam ha nem vásárolok a darkneten csak megnézem ami amúgy is látható azzal nem artok senkinek.


Plusz volt egy kapcsolatom is a gyerekem anyjával ami ilyen téren érdekes de ott meg azért nem tartottam bűnnek mert gondoskodtam róla össze is költöztünk és feleségül is akartam venni csak ott 16 év a korhatár nem 14

Szóval ezzek a bűnök számomra nem is voltak igazán azzok nem bántottam senkit soha.

szept. 9. 12:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!