Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Valószínűleg hogyan halt meg...

Valószínűleg hogyan halt meg Till Tamás?

Figyelt kérdés

szept. 4. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Olvasd el a cikkeket a nyomzók sajtótájékoztatójáról.
szept. 4. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, hogy tényleg szeretnék e tudni a szülők. Mármint persze, biztos, de hogy jó lenne-e?

Így még vigasztalhatják magukat azzal, hogy baleset volt, és gyáva módon nem merte vállalni az a féreg a következményeket.


Az Iwiw idején Nikike anyukájának volt nyilvános profilja. Onnan tudom, hogy egyszer a buszon hazafelé pont vele volt egy interjú. Utána rákerestem, éppen egy könyvet keresett.

Kíváncsiságból kihoztam a könyvet a könyvtárból, mert érdekelt, hogy miért lehet annyira érdekes.

Nem hiszem, hogy én, ha így veszítem el a lányomat, az életben a kezembe vettem volna, még akkor is ha csak egy regény...


Hát ja, nem lehet könnyű.

szept. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűleg nem tudni, erőszakos halállal halt meg.
szept. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!