Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki azt mondta nekem,...

Ha valaki azt mondta nekem, hogy feljelentett az ügyfélkapun keresztül a rendőrségen,azt le tudom ellenőrizni valahogy neten,hogy igaz-e?

Figyelt kérdés
szept. 1. 09:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Semmi ilyet nem írtam. Csak elhittem, hogy volt fejsérülése IS a pszichopátia mellé.


Most akkor ezért büntetést fogok kapni? Milyet?


Nem úszítok senki ellen...nem is tudtam,hogy nem írhatok le szabad véleményt...Amúgy meg sérült gyerekem van,eszembe se lenne ilyesmi...


Tényleg idegeskedek,hogy baj lesz belőle.

szept. 3. 16:21
 12/12 anonim ***** válasza:

Nincs miért idegeskedned. Még nyugaton sem tudnak mit kezdeni azzal sem, aki tipikus gyűlöletbeszédet írt egy alkalommal több hozzászólásban.

Mert akit ezzel gyanúsítanak az simán csak azt nyilatkozza, hogy ő nem volt, nem tudják rá bizonyítani. Otthoni infokommunikációs eszközökhöz jellemzően hozzáfér a család összes tagja.


#8

szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!