Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki azt mondta nekem,...

Ha valaki azt mondta nekem, hogy feljelentett az ügyfélkapun keresztül a rendőrségen,azt le tudom ellenőrizni valahogy neten,hogy igaz-e?

Figyelt kérdés
szept. 1. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Az ügyfélkapun keresztül nem lehet rendőrségi feljelentést tenni :)
szept. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
78%
írj ki egy kérdést róla gyakorira
szept. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Állítólag lehet. Online feljelentés a neve. De tudjátok mit? Bánom is én.
szept. 1. 11:41
 4/12 anonim válasza:

"De tudjátok mit? Bánom is én."

Ez a bíróságon nem állja majd meg a helyét.

szept. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#1 már régóta lehet online is.


[link]


Apropó, ezt te otthonról nem tudod leellenőrizni. Ha valóban érintett leszel, akkor majd értesítenek.

szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5: Ok, de az nem az ügyfélkapu. Tudtommal. A tévedés jogát fenntartom.
szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ügyfélkapun keresztül nem lehet feljelentést tenni, de a rendőrségi honlapon (E - papíron) keresztül igen.


Az viszont nem ügyfélkapu.


Azt, hogy Téged feljelentettek - e, azt sehol nem tudod megnézni.


Erről legfeljebb akkor értesülsz, ha - bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható személyként - idézést kapsz a rendőrségtől.


Ekkor még nem vagy gyanúsított, de - jó eséllyel - az leszel.


A gyanúsítás KÖZLÉSÉVEL nyílnak meg az un. terhelti jogaid.


Na innentől kezdve már elkezdhetsz aggódni is....

szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az epapir.gov.hu Ügyfélkapu azonosítást használ, ezen keresztül bárki tehet feljelentést.

Nem tudod leellenőrizni.


Ha tényleg megtette, akkor biztos mérlegelte azt, hogy a feljelentése ne legyen hamis vád (mert ezt súlyosan bünteti a törvény).


Ha úgy gondolod, hogy tényleg lehetett rá oka, akkor legyen jogkövető vele a magatartásod. (Ha pl. adásvételnél károsítottad meg, akkor ezt rendezd, ha azt sérelmezi, hogy zaklatod, akkor hagyd békén, stb.)

szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem tetszett neki a youtube-on egy hozzászólásom a videójához. Sértőt nem írtam,erre ő feljelentett állítólag fenyegető komment miatt.


Mert lehetségesnek tartottam,hogy Wade Wilsonnak voltak fejsérülései. Erről beszélgettünk...


41 éves családanya vagyok, ennyi kikapcsolódásom hadd legyen már. Meg milyen már az,hogy ellentétes véleményem nem lehet...

De csak erről beszélgettünk. Nem írtam SEMMI olyat,ami indokolná ezt.

Leesett az állam,amikor megláttam.

szept. 3. 15:36
 10/12 anonim ***** válasza:

Kb. az lehet az okoskodása alapja, hogy ha erről a halálraítélt bűnözőről azt írtad, hogy azért lehetett ilyen, mert fejsérüléstől sérült emberekre ilyen jellemző, akkor az közösség elleni uszítás (Btk. 332. § c) "a lakosság egyes csoportjai, illetve azok tagjai ellen – különösen fogyatékosságra, nemi identitásra, szexuális irányultságra tekintettel")


Ha egy külföldre szakadt magyar, akkor megszokta, hogy az ottani woke-os kultúrában egy ilyen megnyilvánulás már tényleg durva, de nem itthon.



Azt sikerül elérnie, hogy egy kicsit idegeskedsz, már ennek örül...


#8

szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!