Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Buta voltam, hogy nem tettem...

Buta voltam, hogy nem tettem feljelentést?

Figyelt kérdés

Kint voltam ma pecázni egy kis csatornán, mert holnap megyek harcsázni és csali halat akartam fogni.

A csatornához nem kell napijegyet fizetni, állami engedéllyel horgászható és ennek ellenére elég szép nagy halak élnek benne.

A romák le is szokták rohamozni.


Most is így történt, békésen pecáztam, a haltartómban már volt 6 db ezüstkárász pont az a méret ami kell a horogra a harcsának. Idejöttek, még köszöntek meg kezet fogtak, kérdezték van e valami... Na mondom ezek normálisabb fajtákból valóak.

Aztán mikor elmondtam mit fogtam akkor elővett egy kis vadász bicskát és teljesen higgadt hangnemben annyit mondott, hogy "látod bátyám mi van itt nekem?" Mondom látom szép bicska, nekem is van ott a ládában. Azt mondja: "Na figyelj bátyám akkor azt csináljuk, hogy amit fogtál halakat azt szépen átborítod ide nekem a vödörbe és akkor barátok leszünk, jó bátyám?"


Na itt azért befostam, de próbáltam higgadt maradni és mondtam, hogy persze természetesen. Átborítottam neki aztán elköszöntek és elindultak lefelé a parton (mentek valamerre pecázni gondolom eldugodtabb helyre).


Nekem természetesen egyből az volt az első dolog, hogy megfogtam minden cuccom amint eltűntek, beugrottam a kocsiba és amilyen gyorsan tudtam elhúztam.

Gondolkodtam, hogy hívjam e a rendőröket hisz most be lehetett volna őket keríteni, de aztán eszembe jutott, hogy én ezt mégis hogyan fogom bizonyítani? 6an vannak 1 ellen, vadász bicska szinte minden horgásznál van, a halakat meg simán foghatták. Max állami engedély nélküli peca miatt húzgálták volna meg őket, de az nekem nem érte volna meg mert látták az arcom, gondolták volna, hogy én köptem be őket és legközelebb meg is késelnek.


Ti mit gondoltok? Helyesen jártam el vagy buta voltam?



aug. 2. 19:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#10 Tiszavasvári
aug. 7. 12:33
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb hely 🤣
aug. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy megkéseltek volna, de jah...gondolom elvették volna valahogy.
aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jobb lett volna amikor ez történt. Amikor visszamennek a saját kis roma lepratelepükre akkor már nem igazán mennek utánnuk a rendőrök. Csak akkor tudnak mit kezdeni velük ha ott a tetthelyen elkapják őket
aug. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Most már mindegy, bár telefontanúban bejelenteném a francba.

Egy esetben volt tettlegességig fajuló gondom cigányokkal, de az el is durvult. Valahogy ragaszkodtam a biciklimhez. Egyedül, 17 éves lányként szálltam szembe 4 férfival. Egyet kiütöttem (10 éves korom óta küzdősportozok, akkor már 3 éve kravmagáztam is), kettő elszaladt, a harmadik megtépett egy kicsit, de őt is helyben hagytam.

Hívta a rendőröket valaki, először még engem akartak meghurcolni. Aztán mondtam, hogy mind a négynél kés volt és azzal indítottak.

Jól tetted, hogy elmentél onnan, nem javaslom a visszatérést.

aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
70%

A horgászat veszélyes. Folyón eldugott helyen horgászom másodmagammal. Bármi történhet.

Helyért már volt szóbeli fenyegetőzés. De hasonló hál istennek nem.

Nálam van kés, meg machete is.

Gaz irtás miatt is meg az esetleges hasonló incidens miatt.

Bár halat én is oda adnám, felesleges cirkusz pár halért. Annyit nem ér.

Ha már ők képesek balhézni érte.

Viszont ha nincs más megoldás eldurvul a helyzet akkor a machete és lesz ami lesz...

aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!