Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Buta voltam, hogy nem tettem...

Buta voltam, hogy nem tettem feljelentést?

Figyelt kérdés

Kint voltam ma pecázni egy kis csatornán, mert holnap megyek harcsázni és csali halat akartam fogni.

A csatornához nem kell napijegyet fizetni, állami engedéllyel horgászható és ennek ellenére elég szép nagy halak élnek benne.

A romák le is szokták rohamozni.


Most is így történt, békésen pecáztam, a haltartómban már volt 6 db ezüstkárász pont az a méret ami kell a horogra a harcsának. Idejöttek, még köszöntek meg kezet fogtak, kérdezték van e valami... Na mondom ezek normálisabb fajtákból valóak.

Aztán mikor elmondtam mit fogtam akkor elővett egy kis vadász bicskát és teljesen higgadt hangnemben annyit mondott, hogy "látod bátyám mi van itt nekem?" Mondom látom szép bicska, nekem is van ott a ládában. Azt mondja: "Na figyelj bátyám akkor azt csináljuk, hogy amit fogtál halakat azt szépen átborítod ide nekem a vödörbe és akkor barátok leszünk, jó bátyám?"


Na itt azért befostam, de próbáltam higgadt maradni és mondtam, hogy persze természetesen. Átborítottam neki aztán elköszöntek és elindultak lefelé a parton (mentek valamerre pecázni gondolom eldugodtabb helyre).


Nekem természetesen egyből az volt az első dolog, hogy megfogtam minden cuccom amint eltűntek, beugrottam a kocsiba és amilyen gyorsan tudtam elhúztam.

Gondolkodtam, hogy hívjam e a rendőröket hisz most be lehetett volna őket keríteni, de aztán eszembe jutott, hogy én ezt mégis hogyan fogom bizonyítani? 6an vannak 1 ellen, vadász bicska szinte minden horgásznál van, a halakat meg simán foghatták. Max állami engedély nélküli peca miatt húzgálták volna meg őket, de az nekem nem érte volna meg mert látták az arcom, gondolták volna, hogy én köptem be őket és legközelebb meg is késelnek.


Ti mit gondoltok? Helyesen jártam el vagy buta voltam?



aug. 2. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Első a te életed, biztonságod.

Útonállók, de megúsztad a csalik elvesztésével. Ne járj egyedül horgászni.

aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy készülj hogy ha nem mész vissza pár haveroddal és vágod be őket a vízbe, akkor máskor is fognak nálad 'pecázni'
aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 Nem olyan gyakran járok egyedül horgászni. Általában barátokkal járok, harcsázni is többen megyünk, de a csali halat azt külön külön magunknak fogjuk meg, mert nem egy helyen lakunk. Sose volt problémám egyébként, találkoztam már romákkal, de normális volt mind idáig. Olyan is volt amelyik hozzám se szólt, csak csendben elment mellettem.

Erre a csatornára biztos nem megyek ki többet, csalihalat azóta fogtam újakat egy másik csatornán, amelyik egy forgalmas országút mellett van. Szerintem oda fogok járni csali halért ezentúl.

aug. 2. 20:11
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"-Pista bácsi, van a falujukban antiszemitizmus?

-Tudtommal nincsen fiam, de igény vóna rá!" 🤣


Én is fosok az orkoktól, éjszaka nem merek kint maradni a susnyásban, pedig ilyen atrocitásról felénk még nem hallottam.

aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon hülye vagy, hogy nem jelentetted fel őket azonnal. Csoportosan elkövetett fegyveres rablás az 5-10 év...
aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Jól megúsztad! Gondold el, ha mind a hatot szájjal kelett volna kielégíteni.


Valószínűleg használták volna a kést pár darab csalihal miatt. Ráadásul minek kés, ha hatan vannak?

aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 Mert c-k. Amúgy csak egyet kell kiütni, a többi elszalad. Mindig.
aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Csoportos felfegyverkezett rablás. Ezért előzet jàr azonnal.
aug. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd fel őket most. Teljesen életszerű, hogy egy ilyen helyzet után ott kicsit lesokkolt állapotban voltál-


Nekem sem jutott volna eszembe, hogy ott hat cigánynak ellentmondjak. Pedig pl. 14 évesen, az akkor 68 éves nagyapámmal keményen elzavartunk szőlős pince teraszáról két erős fizikumú cigány férfit.

Nálam fejsze volt, nagyapámnál irtókapa. Azt mondták, hogy bort akartak venni.

aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztó konkrétan. A lehető legjobban jártál el, ennél csak rosszabbul sülhetett volna el. Lehet tudni merre felé volt ez?
aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!