Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez komoly? Tényleg ezt csinált...

Ez komoly? Tényleg ezt csinálták a rendőrők covid alatt?

Figyelt kérdés
[link]
júl. 21. 14:57
1 2 3
 21/25 fmmarci ***** válasza:
54%

srácok, az a blog nagyon súlyos :D

Szegény nőt sajnálom, miféle törés okozta ezt nála?

júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
53%

"Béci makacs egy jellem, feleslegesen vitázol vele."


Észérvekkel meggyúzhető vagyok. Bocs, ha konteódnak sem az észhez, sem az érvekhez nem volt köze.

júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Bécike, én hozzád sem szóltam, már támadsz. Ennyire ne legyél befeszülve. Beszéltünk már csomószor régebben. Téged aztán semmi sem érdekelt sosem, csak a saját téveszméid. Ezért írtam a Kérdezőnek, hogy felesleges veled vitáznia. Ez ennyi, nem kell konteózni, nyílt a neved, bárki rálát, hogy mennyit kellett éveken át magyarázni neked egy pofonegyszerű dolgot is.
júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
53%

#23:

"én hozzád sem szóltam, már támadsz. "

majd két mondattal később: "Beszéltünk már csomószor régebben."


Döntsd már el.


"Téged aztán semmi sem érdekelt sosem, csak a saját téveszméid. "


Lásd: "a konteódnak sem az észhez, sem az érvhez nem volt köze".


" nyílt a neved, bárki rálát, hogy mennyit kellett éveken át magyarázni neked egy pofonegyszerű dolgot is."


Sajnálom, ha még egy pofon egyszerű dolog mögött is mögöttes tartalmat látsz. A paranoia ma már kezelhető.

júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
22%
Fuhhh.. Na pont ezért írtam Kérdező. 😅 Még azt sem érti meg Béci, hogy ennél a kérdésnél én eredetileg nem hozzá fűztem a mondandómat. Nem kell vele foglalkozni, elvan a saját kis világában.
júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!