Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez komoly? Tényleg ezt csinált...

Ez komoly? Tényleg ezt csinálták a rendőrők covid alatt?

Figyelt kérdés
[link]
júl. 21. 14:57
1 2 3
 1/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
55%

2020-ban vagy 21-ben nagy divat volt a Jerusalema. Regetegen eljárták. Hogy milyen köretet eszel hozzá, az a te döntésed. Ha ezt a szart, akkor ezt a szart. Ha a másikat, akkor a másikat.

De egy hangulatkeltésre létrejött oldalnak mi más is lehetne a célja, mint a hangulatkeltésnek. Persze Svábék 2030-as dátuma egyre közelebb, aztán gyakorlatilag azóta sem történt semmi azzal kapcsoaltban.

júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, komoly, de nem csak a rendőrök.

Ha vissza akarsz tekinteni a covid időszakra: Monopoly, Új norma, Már csak két hét.

júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Állítólag sátánista rituális haláltánc a covid égisz alatt feláldozott emberek miatt!


" Svábék 2030-as dátuma egyre közelebb, aztán gyakorlatilag azóta sem történt semmi azzal kapcsoaltban."



Ja!

Mivel sikertelen volt a kísérlet már nem a 2030-at hírtedik hanem a 2050-es időpontot!


Nagyon nem vagy te naprakész

júl. 21. 15:05
 4/25 anonim ***** válasza:
Ez egy reklámfilm.
júl. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
49%

"Állítólag sátánista rituális haláltánc a covid égisz alatt feláldozott emberek miatt!"


Mennyire kell elbaszott "embernek" lenni ahhoz, hogy ilyet találjon ki valaki? Olvastam én itt már cifrákat, nem mondom, én is tudok meséket kitalálni, de ez azért eddig mindent visz. Svábék most tuti röhögnek a markukban, hogy mennyi idióta ember van, akiket pár megfelelő szóval meg lehet vezetni. Csak bele kell fűzni egy kis háttérhatalmat, egy kis kiirtást, és már zabálja is a paraszt.

júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
65%

Ezt, hogy rohadjanak meg! Meg a bethesdások is:


[link]

júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

"Állítólag sátánista rituális haláltánc a covid égisz alatt feláldozott emberek miatt!"


Nem állítólag, hanem bizonyítottan. Kizárólag ott táncolták ahol a hullák keletkeztek pl kórház meg akik az irtásban még részt vettek, pl rendőrök.

júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

5.


Mennyire kell hülyének lenni hogy azt se látod ami a szemed előtt történik?


Súgok nagyon!

júl. 21. 15:30
 9/25 anonim ***** válasza:
24%

8: a szemed előtt jártak sátánista, rituális haláltáncot? :D

Csak egy tanács: ne drogozz.

júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
42%

"Mennyire kell hülyének lenni hogy azt se látod ami a szemed előtt történik?"


Már nem haraqgudj, de én látom, hogy mi történik a szemeim előtt. Nem is tettem fel róla kérdést. Veled ellentétben. Bár persze ez a "kérdés" egyáltalán nem kérdés, hanem egy agyatlanság terjesztése.

Az a baj, hogy ti mindig felmagasztaljátok azt a bizonyos háttérhatalmat, hogy bármit megtehetnek. Aztán persze nem tudtok a saját értelmi szinteteken túllépni, és ez a bizonyos háttérhatalom szerintetek mindig olyan blődségeket csinál, amit csak a leghülyébbek tesznek meg. Ebből látszik leginkább, hogy mennyire "komoly" az újabb és újabb agymenés.

júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!