Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen jogalapon akartak...

Milyen jogalapon akartak szétnézni a rendőrök? Az ilyesmi nem a NAV hatásköre?

Figyelt kérdés
Valamelyik genyó szomszéd feljelentett, hogy illegális autóbontót üzemeltetek idehaza. Összesen 2 autó van szétszedve az udvaromon, és megjelent nálam két rendör azzal a szándékkal, hogy szétnézzenek. Éppen csak bemutatkoztak (xy százados) de nemhogy házkutatási végzést nem mutattak, de még csak igazolványt sem. Nem akartam problémázni, úgyhogy beengedtem őket, de persze semmilyen fogást nem találtak rajtam, mert mindkét autó az én nevemen van, és csak javítási szándékkal vannak szétszerelve.

jún. 24. 18:51
1 2
 11/18 DK-s ***** válasza:

#10-nek:


A kérdésedben konkrétan mi a "kérdés"? Mert értelmetlen.


Vagy pedig az a válasz ha esetleg magadtól nem tudnád, hogy azért szerencse, mert különben megbüntethették volna.


De akár a sógora, komája, testvére, vagy a római pápa is megkérhette volna, hogy odarakhassa hozzá a kocsiját, mert nála nincs hely.


És onnantól cifrább lett volna az ügy.


Kimennek a zsaruk illegális bontót feltételezve, az udvaron parkoló kocsik pedig nem a tulaj nevén vannak.


Asz'szem ezt hívják "alapos gyanú"-nak. 🤣🤣🤣

jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Jól tette a szomszéd! Én is feljelentek minden tuskót, gondolom rászolgáltál... :))
jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#12 mert egy rosszindulatú spicli gyökér vagy. Gondolom több az haragosod, mint a barátod.
júl. 3. 12:21
 14/18 anonim ***** válasza:

Ez pont nem igaz... én csak azt dobom fel, aki rászolgált. Így szerencsére a seggfejek elnyerik méltó büntetésüket, aki meg rendes, azt békénhagyom.

Így igazságosabbá válik a világ, szóval ennek még az Univerzum/Isten is örül. :))

júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Addig örülj, amíg igazságtalan a világ. Ha minden fair lenne, te már lógnál valahol.
júl. 3. 16:45
 16/18 DK-s ***** válasza:
53%

#14-nek:


A fajtádat vamzernek hívják, és "csibész" körökben az első húzásod után kitaposnák a beled!


Velem biztos hogy nagyon rábaxnál. Nem a saját dolgoddal foglalkoznál, hanem az enyémmel?


Én is azonnal a te "dolgoddal" kezdenék foglalkozni, és azt is megbánnád hogy megszülettél! Mit képzelsz te kis csicska? Azt hiszed, hogy életfogytiglant kapnék? Nem félnél hogy mi lesz ha szabadulok?


Megbaxnám a szádat, utána a fejedre gyújtanám a házat te kis k'csög!

júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
júl. 3. 18:39 Nem az idei napon barnultál igaz?
júl. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 DK-s ***** válasza:

#17-nek:


Jó az emberismereted, de most tévedtél. Bár nem a te hibád.


Intézetben nőttem fel ahol a fehér gyerek volt a kisebbség, utána pedig lecsavartam jó pár évet a sitten is.


Egyébként pedig SVÁB vagyok. 🤣

júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!