Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi történik a világban hogy...

Mi történik a világban hogy állandóan el tűnnek a gyerekek?

Figyelt kérdés
A Facen gyakran ezt olvasom
2022. nov. 20. 11:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a világ nem változik - a bűnözés ugyanaz, a gyerekek ugyanúgy elszöknek. Csak most te minderről azonnal tudsz tájékozódni az internetnek köszönhetően.
2022. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Elég baj ez nem tudom hogy hol élnek ahol se szó se beszéd csak úgy el kapnak én se vagyok egy izom pacsirta de tuti nem hagynám magam
2022. nov. 20. 11:41
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"Elég baj ez nem tudom hogy hol élnek ahol se szó se beszéd csak úgy el kapnak én se vagyok egy izom pacsirta de tuti nem hagynám magam"


Egy ilyen helyzetben nem számít, hogy izompacsirta vagy vagy sem. Eleve ha konkrétan verekedés a szitu, ott se az izmok mérete számít. Ha ez így lenne, a testépítők verekednének a legjobban, de egy 70 kilós profi küzdősportoló lazán elverhetne egy 120kg tömör izom testépítőt.


Viszont ha olyan a szitu, akkor még egy képzett bunyóst is el tudnak kapni és rabolni lazán. Vagy szerinted ha valakire rámegy 5 emberrabló hátulról, hogy szökik meg?

2022. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Azért az elég ritka, hogy csak úgy gyerekeket raboljanak el. Az ilyenek pedig golyót érdemelnének, nem néhány év börtönt.
2022. nov. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

#2 Ez nem így működik. Felnőtt, erős férfiakat is rabolnak el naponta sajnos, mert aki teszi az tudja mit csinál, akit elkapnak az meg meglepődik és mire rájön mi van, addigra már bent van a kocsiban, csomagtartóban. Láthatsz sajnos ilyet videókon amit utcai kamerákkal vettek fel.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=kePq091EaC4

2022. nov. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Jó én 25 vagyok de mindegy nyilván nem rám hajtanak csak le irtam a véleményem mert mi van ha sose lehet tudni alapon de igy is elég baj hogy ez meg történik a világon és senki nem tud semmit azt se tudják hogy hol keressék nyilván igazad van túlerővel szemben egyedül nem sokat érsz
2022. nov. 20. 11:53
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
gazdag befolyásos emberek szeretik a gyerekeket , ők mindent megusznak csak a beszerző öngyilkolja magát jeffrey epstein . jó csalival bármit és bárkit meg lehet fogni
2022. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

#6 Hidd el, ez minden szülő rémálma, hogy elmegy valahová a gyereked de nem ér haza és sosem tudod meg mi történt vele, hová lett!

Sokan ezért (is) fogadják el a köztéri kamerák meglétét, ami amúgy elveszi az élet szabadságát, de segíthet ilyen extrém esetekben.

Bár sajnos az sem segít sokakon, hogy látni a felvételen, hogy elrabolták, ettől még nem fogják meg is találni.

2022. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Az eltűnt gyerekek nagy része valamilyen intézetből lép le. A másik nagy részét valamelyik szülő viszi magával (gyerekelhelyezés). Csak nagyon kis részüket rabolják el idegenek.
2022. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

" Ha ez így lenne, a testépítők verekednének a legjobban, de egy 70 kilós profi küzdősportoló lazán elverhetne egy 120kg tömör izom testépítőt."


Az lehet.De egy 70 kilós küzdősportoló már nem valószínű,hogy lazán elverne egy 120 kilós tömör izom küzdősportolót.Ha megvan a technika,akkor a nagyobb fizikai erő szerintem inkább előny mint hátrány.Meg ha elrablásra kerül sor,akkor is nehezebben húrcolnak el egy 12

2022. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!