Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kerültél már tőled fiatalabb...

Kerültél már tőled fiatalabb rendőrrel beszélőviszonyba? magáztad?

Figyelt kérdés
31 vagyok, és túl életem első gyalogos igazoltatásán. esti órákban mentem pénzt kivenni, majd hazafelé azt vettem észre hogy követ egy autó. gyorsabb gyaloglásba kezdtem, miközben mögöttem forgolódott mert nem arra mentem mint hitte, majd beért mellém és kiszóltak hogy jó estét! be voltam szarva a semmitől :D majd kiszállt két huszonévesnek tűnő járőr és mondták igazoljam már magamat, kikérdeztek hová megyek honnan jövök, miért ilyenkor veszek ki pénzt. elvitték személyim lekérdezni. fura volt a helyzet, mert végig erélyes hangnemben tegeződtek, én pedig magázódtam, valamikor azt tanultam hivatalos szervekkel így kell. nem tudom mi volt ez és miért, egy vidéki kisvárosban, valakit kereshettek vagy mi lehetett, utamra engedtek, de mikor hazaértem még többször is a környéken cirkált a rendőrautó
2022. szept. 20. 19:56
1 2
 11/13 árokpart ***** válasza:
65%
Magyarán megijedtél szinte két gyerek járőrtől. Inkább ne dicsekedjél vele szerintem, nem férfias dolog.
2022. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nem dicsekszem, csak nem voltam még hasonló helyzetben
2022. szept. 20. 21:55
 13/13 anonim ***** válasza:
27%
2: Olvasd már el többször a kérdést hogy értelmezni tudjad! :P
2022. szept. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!