Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Köszönnétek olyan osztálytársn...

Köszönnétek olyan osztálytársnak, akivel nem vagytok beszélőviszonyban, és amúgy se köszön soha senkinek amikor bejön a terembe reggel, meg amikor elmegy haza?

Figyelt kérdés
Így köszönnétek neki, csak mert mégiscsak osztálytárs?
2018. ápr. 6. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Nekem is vannak ilyen osztálytársaim sajnos.
2018. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Köszönj. Te ne legyél olyan bunkó, mint ő.
2018. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszönj! Egyrészt ha nem köszön vissza az neki gáz nem neked. Másrészt senki sem kedvelhet mindenkit de egy köszönésbe nem halsz bele.
2018. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Koszonj egy darabig aztan ha soha sem viszonozza akkor hagyjad. Nekem is volt ilyen osztalytarsam aki csak a nepszerueknek koszont vissza. Latvanyosan nem koszontem neki egy darabig es azota nevszerint koszon nekem🤔
2018. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rólam is azt mondják az osztálytársaim, hogy bunkó vagyok, meg nem köszönök, meg ilyesmik...Pedig köszönök nekik, csak elég csendes vagyok és sokszor meg se hallják, amikor mondok valamit..Vagy volt, hogy visszaköszöntem és hallották is, erre kifigurázva ismételgették, ahogy köszöntem, úgyhogy ennek a pár embernek azóta valóban nem köszöngetek, csak a többieknek :D

Szóval lehet, a te osztálytársaddal is ez van, nem kell egyből lebunkózni.

2018. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!