Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kerültél már tőled fiatalabb...

Kerültél már tőled fiatalabb rendőrrel beszélőviszonyba? magáztad?

Figyelt kérdés
31 vagyok, és túl életem első gyalogos igazoltatásán. esti órákban mentem pénzt kivenni, majd hazafelé azt vettem észre hogy követ egy autó. gyorsabb gyaloglásba kezdtem, miközben mögöttem forgolódott mert nem arra mentem mint hitte, majd beért mellém és kiszóltak hogy jó estét! be voltam szarva a semmitől :D majd kiszállt két huszonévesnek tűnő járőr és mondták igazoljam már magamat, kikérdeztek hová megyek honnan jövök, miért ilyenkor veszek ki pénzt. elvitték személyim lekérdezni. fura volt a helyzet, mert végig erélyes hangnemben tegeződtek, én pedig magázódtam, valamikor azt tanultam hivatalos szervekkel így kell. nem tudom mi volt ez és miért, egy vidéki kisvárosban, valakit kereshettek vagy mi lehetett, utamra engedtek, de mikor hazaértem még többször is a környéken cirkált a rendőrautó
2022. szept. 20. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Ja, azt mondtam nekije: maga hülye!
2022. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Mi ebben a fura?

Ahogy írod, lehet kerestek valakit, és ha már megállítottak, leigazoltattak, ennyi.

Örülj, hogy éjjel rendőrökkel találkozol az utcán, és nem mással.

2022. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
A kérdésre válaszolva, igen, ha ő tegez, akkor te is nyugodtan.
2022. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Egyre több ilyen paraszt van manapság.Fiatal banki dolgozóktól is hallom, ahogy mindenkit flegmán tegeznek.Szerintem ez nem elfogadható viselkedés hivatalos helyen.
2022. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 árokpart ***** válasza:
82%
Az az érdekes, hogy pl. a határokon mármint a belső határokon egyetlen egy járőrkocsi sem áll. Szombaton voltunk kint Ausztriában Kőszegnél se arrafelé, sem visszafelé sem volt egyetlen egy járőr sem csak az osztrák oldalon. Nem furcsa, hogy az embert úton-útfélen csak úgy igazoltatják, az országba meg bárki behozhat gyakorlatilag bármit.
2022. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
#5 Annyira nem furcsa.Csak azt kell megérteni, hogy itt a rendőrség a normális állampolgárok terrorizálására, lehúzására van.Nem azért, hogy megvédjenek és fenntartsák a rendet.
2022. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
De remélem te sem hívsz rendőrt, ha valami bajod van, és faxacsávóként megoldod. 😉
2022. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Mi van akkor, ha valaki le k...anyáz egy rendőrt civilben?

A helyszíni csekk miatt bosszúból?

2022. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Én még a 17 éves fiatalt is magázom, ha olyan a szituáció.

Meg kell adni a tiszteletet mindenkinek, akinek jár.

2022. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
számomra ezen kívül csak a pályakezdő fogorvos csaj volt hasonló eset, ott is kellemetlenül éreztem magam, belegondoltam hogyha bármikor civilben találkoztunk volna akkor máshogy illene fogalmaznom, de hivatásában mégis magázódást kell alkalmazni. a rendőröknél lehetett félreértés is, mert megtévesztően kölyök képem van, de szerintem csak nyomásgyakorlásra használták a személyeskedést, csak mert a helyzetben megtehették. úgy kérdezték hol voltam és miért mintha valami bűn lenne hogy létezem
2022. szept. 20. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!