Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi van akkor, ha igazoltat a...

Mi van akkor, ha igazoltat a rendőr , (mindig nálam az iratok) és odaadom a személyigazolványom. Persze, sajátom. De a személyigazolványon szereplő képen "kicsit" másképp nézek ki, mint most. (Borosta, testtömeg változás ami arcon is látszik:D ) ?

Figyelt kérdés

Képen jelentős borosta, jelenleg nincs.. ilyenre értem. Okmány érvényes!

Ez esetben ? :D

Csak kérdezem


2022. aug. 25. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megdicsér, hogy megtanultál borotválkozni, és megveregeti a válladat.
2022. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy az az első személyi, amit életében lát? Mindenkinek 10 évente cserélik.
2022. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azok a képek alapban nagyon bénák.
2022. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi lenne? Semmi. A legtöbb embernek többé-kevésbé változik a kinézete 10 év alatt.
2022. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a vezetői engedélyem, a személyi igazolványom és a saját arcom olyan, mintha 3 teljesen idegen emberé lenne. A jogsifotón 45 kiló voltam (haj nélkül, betegen), a személyin egy kis pufók arcú emberke van, és ülök én az autóban a rendőrrel szemben :D


Egyszer néztek csak furcsán, és az egyik mondta a másiknak, hogy szerinte hamis az irat.

Mondták, hogy soroljam fel a személyi adataim, anyám neve, hol lakok, mikor születtem. Kapásból rávágtam természetesen.

Rendszerben is minden rendben az okmányokkal, hiszen a sajátom. Nem állt körözés alatt.

Mondtam nekik, hogy a két igazolványkép között majdnem 10 év, és 30 kilónyi testsúly különbség van.

Mondták, hogy oké, így már világos. De még nem láttak ennyire különbözőt. :)

2022. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ó, amit még nem írtam az előbb, hogy a két igazolványt egyesével az arcommal egy vonalba tette maga előtt, és nézte hol az arcom, hogy a fotót.

Különbséget keresett. De látta, hogy a szemöldökívem ugyanolyan, az orrom formája egyforma, a fülem is, szám, szemem alakja, ugyanúgy áll minden okmányomon stb.

2022. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Feltéve nem fog elküldeni Urológiára, és nem hívja fel anyukád hogy Te vagy e a fia. De ha neved alapján körözés van kiadva rád akkor Bevisz! Gyakori vezeték nevek: Rácz, Oláh, Tóth, Nagy, Kovács, Lakatos.
2022. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát mi úgy tanultuk, hogy ha valaki elkezd szakálat növeszteni és a jogositványán csupasz arcal van rajta, akkor meg kell újítani a jogositványt és új képet kell csináltatni amin szakállal látszik. Persze ez olyan dolog ami senkit nem érdekel mert nem fog az ember hetente jogsit újítani csak azért mert kipróbál pár dolgot.
2022. aug. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!