Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy mezei jaror szolgalat...

Egy mezei jaror szolgalat kozben elmehet edzeni?(kondi)

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 16:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze, csak majd írj jelentést arról, miért állt a kocsi 1+ órát a terem előtt :D


A járőrtársad meg a kocsiban hagyod addig?


Illetve beviszed magaddal a rádiót? Csak majd szólj a TIK-nek ha küld, hogy egy pillanat és mész, csak még lenyomsz egy sorozatot, aztán átöltözöl és indulsz :D



Vannak munkahelyek, ahol ha ügyes vagy, belefér a kondi (előző munkahelyemen én is csináltam, hogyha volt masfel óra holtidőm, akkor bementem edzeni), de a rendőrség pont nem ez a hely.


Szóval hagyd a jelentkezést, ha ilyen igényeid vannak.

2022. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
32%
Te ne akarj az en draga penzemen kondizni, nem kondizasert fizetunk, hanem hogy rendet tarts. Kondizzal szabadidodben.
2022. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.


Még annyi eszembe jutott, hogy heti 1x jár két óra ún "sport", amit a rendőrség kifizet neked, mintha dolgoznál. Ezt amúgy is munkakezdés előttre\utána írják rá.

Nem elég?

2022. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Korábban ez oké volt, sportfoglalkozásnak kiírtak maguknak egy-egy órát a kerületi rendőrök, és tényleg edzettek a teremben.

Ez 8-10 éve volt, most nem tudom mi a szabály.

2022. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak épp ilyenkor ugye a fegyver, a technikai eszközök őrzése problémás lehet.
2022. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Ertem
2022. júl. 27. 17:39
 7/33 anonim ***** válasza:
37%
Az #1 válaszolónak üzenem, hogy Pécsen kb. 2 hete a két rendőrautó megállt a belváros egyik parkolójában, mindkettőböl kiszálltak és jól elröhögcséltek a kocsi mellett, háttal nekitámaszkodott az egyik a rendőrkocsinak, karbatette a kezét, majd jött egy harmadik rendőrkocsi is, abban is ketten voltak, kiszálltak, olyan szépen elbeszélgettek hatan, röhögtek kicsit több mint egy órát ott álltak dumáltak. Éppen figyeltem, mert mi egy közeli étterem teraszán ültünk szintén sokáig. Péntek este volt, amikor már van buli az éjjszakában, a belváros tele drogos garázdákkal, ők meg léhűtő semmirevalók a parkolóban nevetgélnek egymással, majd kb egy óra vagy majdnem másfél óra múlva mondja az egyik, hogy menjünk, erre a másik is, hogy mi is megyünk. Kérdezem én, hogy erről ki a franc fog jelentést írni, hogy több mint egy órát a kollégákkal dumálgattunk hatan egy parkolóba. Kb. 5-6 méterre voltak ahol ültünk. Úgyhogy ne védd ezeket a semmirekellőket, akik csak bírságolni tudnak, ha meg anyádat kirabolják, "Hát mi elkezdtük megkeresni a tettest, de esélytelen, máskor jobban vigyázzanak. Ezt mondják. Úgyhogy hagyjuk az egészet.
2022. júl. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%

Kedces hetes, honnan tudod, hogy aznap nem volt már vagy öt küldésük balesetnél, betörésnél, vagy nem vágtak le hullát kötélről?


És az hogy az autó mellett megálltak pihenni (a munkaközi szünet amúgy is 50 perces), teljesen más mint mikor bemegy valaki masfel óráig kondizni. Munkaközi közben is bármikor küldhetik őket és akkor pattanni kell.


De legközelebb menj oda hozzájuk kérdezd meg miújság velük! Biztos szívesen elbeszélgetnek erről veled is.

2022. júl. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
75%
Egy ápolónő, egybolti pénztáros elmehet munka közben edzeni? az ápolónő esetleg vásárolni?
2022. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
51%
Csak jönnél szembe velem #7. Megkapnád a magadét alighanem.
2022. júl. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!