Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy mezei jaror szolgalat...

Egy mezei jaror szolgalat kozben elmehet edzeni?(kondi)

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 16:56
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
#10 Ügyészasszony! Jön a hétvége, vasárnap, vedd a köntöst, süsd a finom süteményt majd.
2022. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
52%
Oh levike hogy vinne el a joisten. Jöhetne már a behivod. Azt hittem pedig már jogerőt töltesz
2022. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

El is fog vinni a Jóisten, ha jó leszek, hiszen Ő a földi élet végén dönt arról, hogy ki megy vele az örök életre, és ki az aki nem mehet vele, hanem a Satán-ördóggel megy az örök tűzre.

Engem inkább Isten vigyen el mint a sátán, mert boldog az az ember, akit Isten visz el, mert, akit Isten elhív az örök életre, ha meghal is él.


Úgyhogy ezt jól kívánod nekem, hogy Isten vinne el!


Köszi a jókívánságot.


Te is javulj meg légy jó és Istennel tarthatsz.

2022. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Levi, inkább te javulj meg már. Arra jó lesz neked a börtön.


Tényleg, nem most nyáron kellett volna bevonulnod? Mi van most a rablásoddal?

2022. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Ezt csak Marika az ügyészasszony találta ki, hogy nyáron kell bevonulni. És itt mindenki neki hitt, egy szíval nem mondtam, meg nincs róla szó, h nyáron kell bemenni, csak ügyészasszonynak a mentálisan kitalált paranoiája volt.
2022. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
*szóval
2022. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Még van egy hónap a nyárból. Lesz addigra üresedés a bv-ben.
2022. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy még koránt sincs az ügy a büntetés-végrehajtási bírónál, ami azt jelenti, hogy a BVOP nél sem. Akkor miről beszélünk Marika?
2022. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Az majd a büntetés kitöltésének két harmadánál fog először oda kerülni ;)
2022. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Nem jól tudod.

A jogerős ítélet kiszabása után (mivel ugye van másodfok is, fellebbezés miatt), a törvényszék visszaküldi az elsőfokú bíróságra az ügyet. Az elsőfokú bíróság, ekkor megküldi az ítéletet a büntetés-végrehajtási bírónak, ami a helyileg illetékes szintén törvényszéken van. A büntetés-végrehajtási bíró pedig megküldi a Bvop-nak, akik majd küldik a behívót.

2022. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!