Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A cicanadrág szabályos szolgál...

A cicanadrág szabályos szolgálati nadrág? (videó)

Figyelt kérdés

7:15-nél a falnál álló rendőrhölgy feltűnően feszes nadrágot visel:


[link]


Erre nincs valami megkötés, hogy mennyire lehet szexi a rendőr öltözéke, nem kell visszafogottnak lennie?


2021. okt. 7. 06:37
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk az a nő egy trampli, akinek a helyében én nem viselnék ilyen nadrágot, de ez csak mellékszál. A kérdésre: egyáltalán nem szexi, nem kihívó - egy teljesen átlagos szűk farmer. A hölgy polgári ruhás, amit visel nem egyenruha.
2021. okt. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Telón nem látom túl jól, de szerintem az nem egyenruha, esetleg csak felkapott rá egy felsőt.
2021. okt. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel civilruhás így szerintem szabályos. Éppen az a civilruhás rendőröknél a lényeg, hogy olyan ruhákat viseljenek mint a hétköznapi emberek.
2021. okt. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
24%
Hát van az a munkahely, ahol ez a szolgálati ruha, de az nem épp a rendőrség az, meg kell nézni jobban, hogy nem-e szőrös bilincs van nála... Nagyon szomorú lenne viccet félretéve, ha már idáig süllyednénk.... Nem, hogy egyenruhának, de sima utcai öltözéknek is undorító az ilyen hosszabb felső nélkül....
2021. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
😂😂
2021. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A ruhával nincs baj de a nő egy kissé tramplis.
2021. okt. 14. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!