Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a különbség a rendőrségi...

Mi a különbség a rendőrségi nyomozás és vizsgálat, ill. ügyészségi nyomozás között, azaz milyen tevékenységet végez a rendőrségi nyomozó osztály, a rendőrségi vizsgálati osztály, és milyet az ügyészségi nyomozás?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a nyomozók helyszínelnek, és hogy az ügyészség ellenőrzi a nyomozó hatóságot, emellett képviseli a vádat. Ennél konkrétabban érdekel a téma.

2022. jún. 2. 15:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az a baj levike hogy nem az vagyok akinek hiszel. Ha egyszer elém sodor a sors úgy össze verlek hogy anyád nem ismer rád
2022. jún. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Hát nem fog a sors eléd sodorni, mert én már nem megyek Béméscsabára, csak akkor, ha kötelező idézésre kell mennem. Téged viszont kerüllek?

Miért vernél te össze? Mondd az okát. Ha rámtámadnál kifújnám rád a gázspray összes tartalmát, vakulj meg!

2022. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Levike kezd olyan lenni mint a szegedi zaklató...
2022. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!