Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most megint gyanúsított...

Most megint gyanúsított leszek egy ügyben?

Figyelt kérdés

Idéztek tanúkihallgatásra mára, ahol voltam is és ahogy bementem nem is volt most a kihallgatás előtt semmi "beszélgetés", hiszen sajnos régen ügyeim voltak és nem próbálkoznak a nyomozók semmi taktikával, mert tudják, hogy bármelyik irányból kezdenék a taktikai blöfföt én már ráérzek egyből és tudom, hogy taktika.


Egyből kezdte a kihallgatást.

A lényeg az, hogy a"kiss kossuthból" azaz Kossuth Gimnáziumból, ami ott van a Csengő utcán, pedig én azzal voltam, hogy a Faraktár utcán van, de az internet szerint csengő u.4. Lényeg, hogy van a giminek egy tornacsarnoka ahol kosárlabda edzések vannak késő délután este és történt ott januárban egy lopás, egy takarítónőtől loptak, nem tudom mit, és én jártam ott aznap, kamera nincs, úgy kérdezgették a rendőrök, hogy én vagyok e, hogy a rendőrök felismerésre bemutatást csinàltak, ahol a takarítónők azt mondták, hogy én vagyok.az, aki akkor járt ott. Azonban a lopást nem látta senki, kamera nincs, mások is jártak ott, de rám terelődött a gyanú, màr csak azért is, hogy voltak ugyanilyen módszeres lopási ügyeim, ami miatt minden ítélet jogerős lett.


A nyomozó nem mondta, hogy én voltam e, azt mondta, hogy a takarítók gyanakodnak rám. Sőt a nyomozó még azt is kérdezte, hogy én nem e làttam gyanús személyt. Feleltem, hogy gyanús személyt nem, de màsokat láttam.


Megint énbelőlem akarnak gyanúsítottat csinálni, vagy nem feltétlenűl?


Azt gondolom, ha kamera nincs, a lopást senki nem látta, csak a takarítók mondták, hogy én jártam ott, meg hogy koràbban ugyanilyen ügyeim voltak ez kevés ahhoz, h gyanúsított legyek.


Főleg, hogy ugyan nem sportolni mentem oda, de tudok magyarázattal szolgálni a rendőrségnek, hogy miért is jártam ott.



2022. máj. 16. 21:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ezt ne ide írd, mert a kutya se fog rá reagálni, hanem ide írj e-mailt:

info@gyakorikerdesek.hu



Legközelebb pedig gondolkodsz, mielőtt egymás után több ilyen képet is felrakosgatsz.


A képmegosztón egyébként bejelölted a privát feltöltés opciót? Ugyanis anélkül tulajdonképpen tök mindegy, hogy innen kitörlődik-e a válaszból, mert pár évig még fent fog keringeni a neten.

2022. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Jó, ha nem törlik, akkor nem törlik, nem sok vizet zavar, annyi hogy tudják a vezetéknevet. Máskor jobban figyelek, meg jobban végiggondolom a dolgokat. Ha törlik, törlik, ha nem, semmi baj. Nem egy életveszélyes dolog történt:).
2022. máj. 17. 17:56
 23/24 A kérdező kommentje:

#9!


"Sajnálom nyomozó úr\kisasszony, de én akkor aznap, abban az időpontban nem tartózkodtam a kérdéses helyen, ugyanis otthon voltam édesanyámmal, aki ezt alá tudja támasztani."


Ez szép és jó. Viszont tudják a rendőrök, hogy hol az otthonom, a város nyugati részén, a Kossuth Gimnàzium pedig a város keleti részén van, igencsak messze a lakásomtól. Én hazudhattam volna, azt amire te gondolsz, le is írtad, de lehet a nyomozó mappájában ott van, hogy N.levike telefonja ezen a napon ekkor órakor erre meg erre a toronyra csatlakozott fel, ami a Kossuth Gimihez van közelebb, nem az otthonához.


Ekkor már levághatja a nyomozó, hogy hazudok és utána az összes beszédem megkérdőjelezhető. A telefon meg nem tud magátol elrepülni a Kossuth Gimi környezetébe.

2022. máj. 18. 12:53
 24/24 anonim ***** válasza:
Ne agyald túl, B. Gyula.
2022. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!