Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most megint gyanúsított...

Most megint gyanúsított leszek egy ügyben?

Figyelt kérdés

Idéztek tanúkihallgatásra mára, ahol voltam is és ahogy bementem nem is volt most a kihallgatás előtt semmi "beszélgetés", hiszen sajnos régen ügyeim voltak és nem próbálkoznak a nyomozók semmi taktikával, mert tudják, hogy bármelyik irányból kezdenék a taktikai blöfföt én már ráérzek egyből és tudom, hogy taktika.


Egyből kezdte a kihallgatást.

A lényeg az, hogy a"kiss kossuthból" azaz Kossuth Gimnáziumból, ami ott van a Csengő utcán, pedig én azzal voltam, hogy a Faraktár utcán van, de az internet szerint csengő u.4. Lényeg, hogy van a giminek egy tornacsarnoka ahol kosárlabda edzések vannak késő délután este és történt ott januárban egy lopás, egy takarítónőtől loptak, nem tudom mit, és én jártam ott aznap, kamera nincs, úgy kérdezgették a rendőrök, hogy én vagyok e, hogy a rendőrök felismerésre bemutatást csinàltak, ahol a takarítónők azt mondták, hogy én vagyok.az, aki akkor járt ott. Azonban a lopást nem látta senki, kamera nincs, mások is jártak ott, de rám terelődött a gyanú, màr csak azért is, hogy voltak ugyanilyen módszeres lopási ügyeim, ami miatt minden ítélet jogerős lett.


A nyomozó nem mondta, hogy én voltam e, azt mondta, hogy a takarítók gyanakodnak rám. Sőt a nyomozó még azt is kérdezte, hogy én nem e làttam gyanús személyt. Feleltem, hogy gyanús személyt nem, de màsokat láttam.


Megint énbelőlem akarnak gyanúsítottat csinálni, vagy nem feltétlenűl?


Azt gondolom, ha kamera nincs, a lopást senki nem látta, csak a takarítók mondták, hogy én jártam ott, meg hogy koràbban ugyanilyen ügyeim voltak ez kevés ahhoz, h gyanúsított legyek.


Főleg, hogy ugyan nem sportolni mentem oda, de tudok magyarázattal szolgálni a rendőrségnek, hogy miért is jártam ott.



2022. máj. 16. 21:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
60%
És még a leszerelt rendőröket is zaklatja. Besz%rás...
2022. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nem én csak ezért kerestem, de nem volt ott csak a helyettese és kérdeztem, h a technikai igazgatót hol lehet elérni, de nem mondta meg.

Majd felkutattam a volt rendőr, m9st technikai igazgató saját telefonszámát és felhívtam, hogy mondja meg a volt kollégáinak, akik tavaly előzetest elintézték, hogy ne találkozzunk. És még mielőtt azt mondanátok, hogy ezzel megfenyegettem a két nyomozót, NEM. Ugyanis én csak azért nem szeretnék találkozni velük, mert nem akarom őket látni, mert osszra emlékeztetne és láttam régen eleget őket és nem akarom làtni. Ezt azért írtam le, hogy a fenyegetés tényállása ennyiből nem állapítható meg, hagy azt nyilatkoztam, hogy ne találkozzunk...

2022. máj. 17. 12:54
 13/24 anonim ***** válasza:

Tudjuk hogy ez nem fenyegetés. Mert ez zaklatás...


Miért kéred szerencsétlen állampolgároktól, hogy postagalmbot játsszon neked, hm?

2022. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Oké, és?
2022. máj. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
66%

Levike, ilyenkor a saját nevedet (legalább a vezetékneved) is ki kellene takarni. Töröld le a fotót, mert ezután több mint valószínű, hogy rengeteg itteni gyakoris fog neked Facebookon írogatni és zaklatni.

Erre készülj fel, ezt jótanácsként mondom.

Nem szabad ilyen közokiratokat mutogatni a neten. Nem is értem, miért raktad fel. Elhisszük, hogy volt voltál tanúmeghallgatáson, még azt is részletekbe menően leírtad, hogy miért. De hogy jött most a jegyzőkönyv? Mire válaszoltad ezt a képet?


Szedd le mihamarabb.

2022. máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Értetted, amit írtam??
2022. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Nézd kitakartam a vezetéknevem, de a fejlécben elfelejtettem. Semmi baj, nem érdekel ha tudják a teljes nevem, nem foglalkozom vele, aki facebookon meg zaklat, tiltom lefelé. Többet úgysem írok magamról. Figyelek, hogy véletlen se írjak.


Azért linkeltem be, hogy értsétek, hogy semmi magamra terhalő vallomàst, semmi zaklatást nem mondtam a jegyzőkönyvbe, csak azt, hogy miért jártam ott. És, hogy emiatt is hasznosat tudjatok válaszolni.

2022. máj. 17. 13:33
 18/24 anonim ***** válasza:
74%
De ezt már leírtad, nem kellett volna ehhez képben válaszolni. Nem kíváncsi senki a jegyzőkönyvedre.
2022. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

14: Levike, még mindig nincs sok eszed...


Az aláírásnál kitakartad a nevedet, de a szövegben meg ott van.... :-))))

2022. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Legalább tudjuk mit jelent a B.,kedves Gyula.
2022. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!