Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most rám akarja a rendőrség...

Most rám akarja a rendőrség fogni az autórongálást?

Figyelt kérdés

Pénteken mentem a boltból haza és megállt egy civil autó, három civilruhás férfi kiszállt és igazolták magukat, valóban rendőrök voltak, nyomozók. Ebböl az egyik fő még egy rendőrség jelvényt is a nyakábaakasztott. Azt mondták, hogy csütörtökről péntekre virradóra 19 személyautó hátuljáról le lett szakítva a rendszámtábla, de oda volt ledobva, tehát nem vitték el, hanem leszakították vagy inkább lerúgták és odalökték, meg volt, vagy 4 kocsinak, hogy még ezenfelül a hátulját behorpasztották. Ekkor a nyomozók kérdezték, hogy nem e én voltam. Hallgattam meglepően, még1x megkérdezte, nem én voltam e, igen vagy nem? Feleltem, hogy nem, azt mondta a nyomozó, hogy ez a beszéd, ezt akarta hallani, hogy igen vagy, nem és akkor nem. Jó rendben van köszönik a választ és elköszöntek, elmentek.

Nem e akarnak valami rongálással vádolni a rendőrök? Mit gondoltok?

Amúgy tök fura, hogy már bemondásra kerdezik meg az embert, hogy ha valami bűncselekmény volt, hogy ön volt, vagy nem és, ha nem a válasz, elhiszik.



2022. máj. 1. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Levike,már kocsikat is rongálsz?
2022. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Levike megint szabadlábon van, de nem sokáig. Egyébként meg nem véletlenül írták fel neked a gyógyszereket, szedni kellene őket rendesen. De majd a börtönben erre is oda fognak figyelni, ne aggódj.
2022. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem. De amúgy miért pont az autók hátulját rongálta meg az a valaki? Mert az elejét nem meri, mert akkor a vezetőfülkében elhelyezett fedèlzeti kamera felveszi, amelyik kocsiban már van. Ma ott mentem el annál a parkolósornál, ahol állítólag történt a rongálás. Bizony nincs kamera ott, még arréb sem. Max.,ha a panellekből nem látta valaki.


Én nem hallottam róla, a nyomozók is így mondták.

2022. máj. 1. 20:52
 4/6 A kérdező kommentje:
Akire ti gondoltok, nincs szabadlábon.
2022. máj. 1. 20:55
 5/6 anonim válasza:

Ejj ejj levike...

Jár a náspáng!

2022. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Levike, dehogynem várod a behívót!
2022. máj. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!