Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az, hogy a rendőrségnek így...

Az, hogy a rendőrségnek így fogalmaztam, nem lesz bajom belőle?

Figyelt kérdés

Több ügyben többször voltam a rendőrségen a múltban, de ott már eljárás nincs, ami hozzám köthető. Multkor feltettem nekik levélben egy kérdést csekkel kapcsolatban és tegnap jött egy válasz, hogy abban nem ők az illetékesek. Ezt a levelet a bűnügyi osztályvezető nevében, az alosztályvezető örnagy írta. Az ügyszám ismeretlen volt, mert én egy régi "bü" ügyszámra hivatkoztem és, nem azon az ügyszámon válaszolt a végén nem "bü", hanem "id" jelzés volt, ez az ügyszám ismeretlen. Én ma írtam egy válaszlevelet a bűnügyi osztályra, az alosztályvezető örnagynak, hogy ami ügyszámon írta nekem a beadványt, az számomra ismeretlen, a régi ügyem ügyszámait leírtam és írtam, hogy amin most válaszolt az "id" jelzésű ügyszám, az szàmomra irreleváns és NEM ÁLLÍTOTTAM, hanem MEGKÉRDEZTEM a levélben, hogy amikor írta nekem ezt a levelet, nem volt alkohol vagy valami szer befolyása alatt? Vagy csak eltévesztette az ügyszámot? Mert ez ügyszámon nem volt ügyem.


Oké, szókimondó vagyok, viszont nem követtem el szabálysértést, sem bűnt, hogy kérdésként leírtam az alosztályvezetőnek, hogy nem volt alkoholos állapotban, vagy szer hatàsa alatt, biztos kicsit túllőttem a lapon, szerintetek nem lesz ebből gond? Mármint, hogy direkt igazoltatnak, kipakoltatnak, vagy csak rámhagyják?



2022. ápr. 27. 23:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd Levike, nem kell ilyesmivel foglalkozni. Majd az ügyésznő kimosdat.
2022. ápr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
78%
Nah sztm nincs mi legyen egy ennyiert. Nem fenyegetoztel nem semmi. De azert kicsit jobban tisztelhetned oket
2022. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Molyember ***** válasza:
96%

Ember, ha te nem lennél, szerintem nem is tudnám, hogy létezik az "alosztályvezető" szó. De már elég jól megjegyeztem, köszi.

Mióta tart már ez nálad? Egy éve legalább, de inkább több. Na, gyorsan megnéztem, az "alosztályvezető" kifejezést te használtad itt először, 2020. júl. 15. 14:01-kor írtad ki a kérdést.

Nem kéne valamit kezdeni ezzel? Elég összeszedetten írsz, az oldal látogatóinak a jó része lényegesen hülyébb nálad, csak ez a rendőrségi mániád elkeserítő. Pszichológushoz, pszichiáterhez nem jársz?

2022. ápr. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Levike?! Hogy a pcsába járna ?

Úristen levike hihetetlen! És mi lett volna ha az ügyszám véletlen .ált lett volna?! Pedig lasdan lehetne általános dossziét is nyitni rád akkora egy címzetes idióta vagy itt Debrecenben, de egyenlőre marad az ideiglenes szám mert azért mégis csak egy labilis hülyegyerek vagy aki mindjárt vonul befele rablásért, és a bent kapsz mégegy ítéletet a lopásaid miatt.

2022. ápr. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Milyen Levike?

Szörényi?


Amúgy "ált". volt, dem "id.", tényleg...Csak olyan sokféle rendőrségi iratszámot láttam már, hogy ami nem bü, az vagy id vagy ált, az id-t jobban megjegyeztem. Nem néztem a kérdés kiírása közben a levél másolatát, hisz lemásoltam, hogy nekem is meglegyen az eredetit meg visszaküldtem nekik az írásommal egy borítékban. Szóval kérdés kiírásakor nem néztem a levelet, de most ránéztem és igen ált., viszont minden más változatlan, és a kérdésem is változatlan.


Köszi az eddigi válaszokat!

2022. ápr. 28. 01:37
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Levike, melyik rendőrségről vsn szó? A debreceni vagy szegedi?


Nem mindegy!

2022. ápr. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Híres leszel egyszer, a rendőrségen a debreceni rémként vonulsz be majd a történelembe! Aki kitartóan zaklatta a rendőrséget a hülyeségeivel :) A sírkövedre is ezt vésik majd!
2022. ápr. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Levike a debreceni rém? :)
2022. ápr. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Agyrém :)
2022. ápr. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9:)
2022. ápr. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!