Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az, hogy a rendőrségnek így...

Az, hogy a rendőrségnek így fogalmaztam, nem lesz bajom belőle?

Figyelt kérdés

Több ügyben többször voltam a rendőrségen a múltban, de ott már eljárás nincs, ami hozzám köthető. Multkor feltettem nekik levélben egy kérdést csekkel kapcsolatban és tegnap jött egy válasz, hogy abban nem ők az illetékesek. Ezt a levelet a bűnügyi osztályvezető nevében, az alosztályvezető örnagy írta. Az ügyszám ismeretlen volt, mert én egy régi "bü" ügyszámra hivatkoztem és, nem azon az ügyszámon válaszolt a végén nem "bü", hanem "id" jelzés volt, ez az ügyszám ismeretlen. Én ma írtam egy válaszlevelet a bűnügyi osztályra, az alosztályvezető örnagynak, hogy ami ügyszámon írta nekem a beadványt, az számomra ismeretlen, a régi ügyem ügyszámait leírtam és írtam, hogy amin most válaszolt az "id" jelzésű ügyszám, az szàmomra irreleváns és NEM ÁLLÍTOTTAM, hanem MEGKÉRDEZTEM a levélben, hogy amikor írta nekem ezt a levelet, nem volt alkohol vagy valami szer befolyása alatt? Vagy csak eltévesztette az ügyszámot? Mert ez ügyszámon nem volt ügyem.


Oké, szókimondó vagyok, viszont nem követtem el szabálysértést, sem bűnt, hogy kérdésként leírtam az alosztályvezetőnek, hogy nem volt alkoholos állapotban, vagy szer hatàsa alatt, biztos kicsit túllőttem a lapon, szerintetek nem lesz ebből gond? Mármint, hogy direkt igazoltatnak, kipakoltatnak, vagy csak rámhagyják?



2022. ápr. 27. 23:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Egyszer el akart menni a rendőrökkel kirándulni, mert olyan jóban vannak.

De a Kérdező nem Levike. Ő mindig felvállalja magát.

2022. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#6

Sem Levike nem talált, sem nem a debreceni rendőrség, sem a szegedi, hanem erőssen dunántúli helyiség.

2022. ápr. 29. 18:58
 13/20 anonim ***** válasza:
Hajaj. Új celeb lesz itt akkor
2022. ápr. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egyébként Kérdező, nem pozitív kritika, hogy Levikének hittek. Gondold ezt át.
2022. ápr. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ma felhívott az alosztályvezető és mondta, hogy ne írkáljak neki ilyen személyes dolgokat, amelyet fent kifejtettem, mert keres valamit rám vagy feljelent.
2022. máj. 4. 19:46
 16/20 anonim ***** válasza:
Ellened nem lesz feladat keresni valamit tekintettel arra higy már bűncselekményt követtél el ezzel
2022. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hát nem követtem el. Kérdés volt, nem állítás.
2022. máj. 4. 20:07
 18/20 anonim ***** válasza:
Én meg mondom hogy bűncselekmény te tanulatlan prszt.
2022. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem jöttek a rendőrök értem és miért nem vittek el bilincsbe, amikor meglátták ezt az üzenetet? Egy hét eltelt.
2022. máj. 4. 20:21
 20/20 anonim ***** válasza:

Majd mennek azok, ne aggódj!


Hidd el, nem kellemes mikor reggelizel és rád rúgják a bejárati ajtót, telefonodat meg azonnal le is foglalják!!

2022. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!