Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ebből lenne valami ügy, ha...

Ebből lenne valami ügy, ha egyáltalán jogsértés lenne?

Figyelt kérdés

Nem csinálok ilyet, nem tervezek, előre szólok, csak érdekel, hogy ebből mi lenne, már ha törvénybe ütközne.


Ha egy ember bemenne a rendőrkapitányságra kihallgatásra, majd amikor végeznének, a nyomozó a kijáratig lekísérné, mert a rendőrségen ügyfél nem járkálhat egyeül, mindenkiért lejön a nyomozó, meg le is kíséri.


Szóval, ha menne el az ember és leértek a kapuig, alap, hogy elköszönnek, hogy "viszontlátásra", hiszen emberek vagyunk és tehát ez alap, mégpedig úgy, hogy egymás felé fordulva egymásra nézve mondjuk a köszönést.


A lényeg, ha ekkor az ügyfél kivenne a zsebéből egy kéz-és börfertőtlenítő spray-t és ráfújna egy kevesebbet a nyomozó arcára, és közbem mondaná, hogy semmi baj nincsen uram, csak egy bogár mászott az arcán és azt fújtam le.


Ez törvénybe ütkőzik vagy segítene a nyomozón, hogy bogármentesítette a nyomozót? Ha törvénybe ütköző, mi a legrosszabb amire számíthatna az ügyfél? Vissza kellene menni és gyanúsítottként, vagy szabálysértés esetén eljárás alà vont személyként kihallgatnák, vagy mi lenne?


Elméleti csak a kérdés, nem tervezek ilyet.



#rendőr #rendőrség #Kéz és börfertőtlenítő
2022. máj. 1. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bolondnak néznének, és értesítenék a pszichicátriát...
2022. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Balázska, megint gyógyszerre ittál?
2022. máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
#2: nekem az jutott eszembe, hogy Levikével titokban találkoztak, és megbeszélték az elkövetkezendő hetek kamukérdés-programját. :-DDD
2022. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Levike, neked nem a hűvösön kéne lenned?
2022. máj. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 Na basszus, összekevertem a nevüket, Levikére gondoltam...
2022. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel-nappal szabad foglalkozás van, vagy estére bezárnak titeket az ápolók?
2022. máj. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Hivatalos személy elleni erőszak és még meg is vernek. De a börtönből ilyenre nem lesz sok esély levike. Lassan jön a behívó. Márianosztra ;)
2022. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem. Én itthon vagyok a lakásban és nem vagyok bezárva. Éjjszakára zárom be az ajtót, hogy a betörő meg a béka be ne jöjjön. Bár egy panel tízemeletes 6.emeletére nem jön fel a béka, betörés meg nem jellemző a környéken, valamint az ajtó pedig újfajta, ilyen nagyobb kulccsal kell bezárni és kb 6 helyre bemegy a retesz. Többszörösen hevederzáras, meg a folyosóra is külön ajtó van ami zárva van, meg lent két ajtó van.
2022. máj. 1. 15:10
 9/14 A kérdező kommentje:

"és még meg is vernek."


Na azt próbálná meg, lábon is rúgnám.

2022. máj. 1. 15:20
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Levike, Te vagy a betörő!!!!
2022. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!