Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az gyanús lehet a rendőrségnek...

Az gyanús lehet a rendőrségnek, ha valaki egyedűl sokáig egy helyben áll?

Figyelt kérdés

Teszemfel, ha én az állatkert közelében állnék és jönne a rendőr, megkérdezné, miért állok itt, és azt mondanám, hogy hallgatom, hogy bőget az elefánt.


Az ilyen elfogadható magyarázat lenne vagy ez és ilyenhez hasonló szituációk, ha valaki sokáig áll valahol, gyanús lenne vagy semmi gond nincs vele?



2022. febr. 20. 18:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Levike, igen, a járőr akinek semmi más dolga nincsen szerencsétlennek, majd 30 percig ott fog állni az állatkert előtt a járőrautóval azt fogja nézni pislogás nélkül, hogy megmozdulsz-e.


Ez az üldözési mánia már nagyon durva, keress fel szakembert!

A rendőröknek bőven akad más dolga is, mint hogy azt nézze mikor jársz vécére...

2022. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Utolsó! Dehogy van más dolga. Tavaly egy délután 5 óra azaz 17 óra után képesek voltak autóval kiszállni a kapitányságról az "Egyetemváros" részhez, ami Debrecen északi részén van, a kapitányság pedig teljesen más irányba, messze. Látták a telefonom alapján, h merre vagyok és odajöttek, hogy mit is csinálok. Pont egy padnál álltam meg és az ásványvizemből ittam. Majd elmentek. Civil kocsival 3 nyomozó volt.

Másnap direkt egy sportcsarnokhoz mentem, ahol öltöző is van, vittem a telefonom, nem lopási szándékkal mentem a sportcsarnokhoz, hanem várni őket, letesztelni, h jönnek e. 1 órát ott voltam, rittig nem jöttek.

Majd másnap iratmásolatért mentem be a kapitányságra és mondtam a nyomozónak, h két napja kijöttetek oda ahol én vagyok, tegnap pedig direkt egy sportcsarnokhoz álltam, vàrtalak titeket, de nem jöttetek. Erre azt mondta a pofámba, hogy ne tesztelj minket, tudod, hogy figyelünk. Megmindta az arcomba, szöval idejük mint a tenger.

2022. febr. 20. 21:55
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Levike!

Cselekvőképes vagy?

Alapból szavazhatsz?

Vagy akkor már nem lesz "elérhető"?

2022. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Igen szavazhatok. Fogok is Márki-zai Péterre. Hajrá ellenzék!
2022. febr. 20. 22:14
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"Tavaly egy délután 5 óra azaz 17 óra után képesek voltak autóval kiszállni a kapitányságról az "Egyetemváros" részhez, ami Debrecen északi részén van, a kapitányság pedig teljesen más irányba, messze (...) Majd elmentek. Civil kocsival 3 nyomozó volt."


Nna akkor: tegyük fel, hogy tényleg nyomozók voltak, és nem az ufók:

Általában fél 5 körül ér véget a munkaidő.

Mivel hárman voltak, civil autóval, valószínűleg hazamentek (1 vezetett, 2 embert hazavitt). Igen, pont arrafelé lakott az egyik, vagy mindhárom! Micsoda véletlen, nem is értem hogy mehettek el arrafelé! Juj!



"Másnap direkt egy sportcsarnokhoz (...) mentem várni őket, letesztelni, h jönnek e. 1 órát ott voltam, rittig nem jöttek."


Nem szombat volt esetleg?

Vagy lehet hogy aznap nem arra mentek, nem kellett hazavinni a két nyomozót, esetleg pont a sofőr nem dolgozott, ezért a másik kettő inkább tömegközlekedéssel ment, vagy másik autóval, amit nem ismersz?

Vagy talán mégis az ufók..?



Ez paranoia ember, teljes jószándékból írom, hogy kezeltesd magad!

2022. febr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Ha figyeltél volna, amikor leteszteltem őket, ahhozképest másnap mentem be iratmásolatért úgyhogy a letesztelés napja nem szombat volt, mert rá egy napra vasárnap nincs ügyfélfogadás.


Ennyire nem figyelesz.


Keddi nap kijöttek oda ahol én voltam, szerdán leteszteltem őket, csütörtökön mentem be az iratmásolatért.


Ráadásul be is vallotta nekem, hogy "Tudod nagyon jól, hogy figyelünk, ne tesztelgess!"


Erre miért nem mondasz semmit? Vagy ezt a részt direkt hagytad ki?


Ember...

2022. febr. 21. 00:57
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda fejmosást kaptam.. megyek el is szégyellni magamat.


De akkor viszont megkaptad a választ a kérdésedre: figyelnek.

Sőt mióta anális nyomtövetőt raktak beléd álmodban, azóta már olyanról is tudnak, amiről még te sem.

2022. febr. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
A reptoidok figyelnek.
2022. febr. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Levigyula így szokta várni a rendőröket:


[link]

2022. febr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Fsms ***** válasza:
100%
Levike, bárhol állsz sokáig az gyanús.
2022. febr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!