Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem leszek gyanús a rendőrségnek?

Nem leszek gyanús a rendőrségnek?

Figyelt kérdés

Még április 14-én a police.hu felhívásokba feltettek egy férfiről egy képet, hogy aki felismeri, jelentkezzen, mert egy debreceni bevásárlóközpont újságostól ellopott egy pénztárcát még márciusba.


Debreceni vagyok és néha megyek ahhoz az újságoshoz, és tegnap is voltam ott, feladni egy tippmixet. A hölgy volt ott, aki szokott és kedves nő.


Megkérdeztem tőle, hogy innen loptak el egy pénztárcát a multkor, azt m8ndta igen. Mert mondtam, hogy rendszeres olvasója vagyok a rendőrség és ügyészség sajtó, hírek oldalnak és láttam, hogy fent van médiába, keresik. Kérdeztem meg van már, azt mondta nincs, azt is mondta, hogy nem látta még soha, csak akkor az egyszer.


Szerintetek, hogy megkérdeztem nem-e fogja a hölgy mondani, hogy volt itt egy fiatalember tippmixet feladni és kérdezte, hogy itt volt lopás, meg meg van e az úr? Nem-e mondja majd a rendőröknek, akik (mivel hasonló ügyeim vannak), azt hiszik, hogy idősembernek öltöztem és én voltam az elkövető?


Vagy nem kellett volna megkérdezni?



2021. ápr. 20. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Levike,hát nem vagy még dutyiba?
2021. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Napi troll.
2021. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
2021. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
A rendőrök majd kikérik a gyakoritól az adataidat, és bekopogtatnak.
2021. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fsms ***** válasza:
80%
Levike, akinek vaj van a fején ne menjen napra.
2021. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
A böriben majd kiokosítanak, hogy húzzd meg magadat a továbbiakban, mert priusszal olyan lopásokat is rádhúzhatnak, (ha nincs más,ha rég nincs meg a tettes) amit nem te tettél, majd elintézik, hogy legyen bizonyíték is, ezen nem fog múlni. A visszaesőkkel így járnak el, ezért fontos, hogy a felfüggesztett alatt ée után se, vagy a letöltött után se legyen egy lopásod sem, mert akkor még azt is rádhúzzák amihez közöd nem volt. Ez nem szentírás, de előfordulhat a fent vázolt helyzet.
2021. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!