Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyen motoros bandákról miért...

Ilyen motoros bandákról miért hallgatnak a médiában?

Figyelt kérdés
Győr térségében is vannak. Kistestű Simson és Piaggio robogókkal járnak és nagyon kemények. Van ellenük több bejelentés is tudtommal, ugyanis csendháborítást is gyakran elkövetnek. 22:00 óra után hangoskodnak és fütyülnek!

2022. jan. 31. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Akár ilyenek, akár nagymotorosok... általában a felső tízezerbe tartoznak és vannak kapcsolataik sajnos.
2022. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Kitalálom, ez a szlogenjük: Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne legyek kemény?
2022. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Asziszed...az öreg Csoki nem szerez egy kis dohányt,hogy lelépjen Amerikába? Én elmegyek! New York! Repülővel! Utána végig a prérin! A 66-os úton! Minden táblába belelövök egyet bazdmeg! Elveszek egy csajt! És végig fosztogatjuk a nászútunkat! Mennyi benzinkút van ott? Az bejönne! Papírzacskóból vedelni a whiskey-t! Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppos picsát! Jah? Lehet,hogy meg se nősülök.
2022. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Egy 150 ezer forintos robogóval valaki a felső tízezerbe tartozik? Érdekes :) Csendháborítanak? Huhú micsoda kemény motoros banda 😂

Mégis mit kéne megjelentetni este robogózó emberekről a médiában...?

2022. jan. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4


Nem tudsz olvasni! Én azt írtam, hogy ezek IS, meg a nagymotorosok IS!

2022. febr. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

"általában a felső tízezerbe tartoznak" meg "vannak kapcsolataik"


Mindkettő hülyeség amúgy :) Akik ilyen retardált módon szándékosan túráztatják a motort, általában nem intelligensek, szinte biztosan nem a felső tízezer tagjai. Illetve akinek 6 milliós bmw GS-e, van, nem fogja éjszaka menőzésből túráztatni... Illetve azt honnan gondolod, hogy "vannak kapcsolataik"? :D Vagy igen, vagy nem... Nekem két motorom is van, de "kapcsolatom" egy se 🤷 Sőt, a rengeteg motoros barátomnak szintúgy nincs. Sőt, még csak a felső tízezerben sem vagyunk benne. Nem én nem tudok olvasni, hanem csak simán hülyeséget írsz.

2022. febr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Utálom a motorosokat!!!
2022. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert ők migránsmentesítik Európát.
2022. febr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!