Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A jövőhéten tanúként hallgatna...

A jövőhéten tanúként hallgatnak ki. Mit csinál egy tanú? A többi lent.

Figyelt kérdés

2.5 éve tanúja voltam egy balhénak, ez miatt idéztek be tanúként. Az a helyzet, hogy mivel már rég történt az eset így semmire sem emlékszem. Van lehetőségem olyanra, hogy elmondom, hogy sajnos nem emlékszem arra ami történt, tartom magam a vallomásomhoz.

Bármilyen megjegyzést, javaslatot elfogadok.



2021. máj. 24. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd kerdeznek ...
2021. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy gyermekelhelyezési pernél voltam tanú, ott kérdéseket tett fel a bíró és arra kellett válaszolni, nem volt előtte vallomás - ebben nem tudok segíteni. De szerintem az a fontos hogy az igazat mondd, akkor is ha már nem emlékszel a részletekre. Valószínűleg fel fogják olvasni azt ami a jegyzőkönyvben szerepel a korábbi vallomásodból és megkérdezik hogy most is ezt gondolod-e vagy változtatnál. Akkor már eszedbe fog jutni sok minden.

Több oldalról fognak kérdezni - mármint többféleképpen fogják ugyanazt az információt megkérdezni esetleg, ezért nem kell többet mondani mint amire tényleg emlékszel, hiszen akkor belezavarodnál vagy ellentmondásba kerülnél. Szerintem nyugodtan mondhatod hogy tartod magad ahhoz amit akkor mondtál a vallomásodban.

2021. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
Mármint jehova tanúja? Jól beszoptad!
2021. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Ugyesek a kihallgatok, ez a dolguk ... feltesznek par keresztkerdest es a vegen mindenkinek vilagos lesz, hogy te vagy az igazi elkoveto :)
2021. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Kérdéseket fognak feltenni. Engem pár éve egy közúti baleset után hívtak be tanúskodni, amihez csak annyi közöm volt, hogy én hívtam ki a mentőt. Sok részletre rákérdeztek, de a felére se tudtam válaszolni. Elfogadták, hisz sok idő eltelt azóta.
2021. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem fogadják el. Addig vernek míg mindent be nem ismersz.
2021. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6., te miről beszélsz? Én voltam ott vagy te? És egy tanúnak mit kellene BEISMERNI?

5. voltam.

2021. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem várják el tőled azt, hogy ennyi év elteltével is emlékezzél az ügyre, a vallomás során elmondhatod, hogy annak részleteire az idő múlása miatt már nem emlékszel. Ebben az esetben fel fogják olvasni a korábban tett vallomásod és megkérdezik, hogy az abban foglaltakat fenntartod-e.
2021. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!