Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szabályosan foglalták le az...

Szabályosan foglalták le az összes pénzt május 1-jén?

Figyelt kérdés

Tavaly előállítottak a városi kapitányságra, mert a mecsetből sajnos elvittem 256 ezret és 100 angol fontot. A fontot még aznap beváltottam forintra az Auchan pénzváltóba, úgyhogy valutát nem találtak nàlam.


Amikor kihallgattak gyanúsítottként, 888.165 forint volt nálam és nem csak a 256 ezret, meg a 100 angol fontnyi akkor kb.40 ezer, foglalták le, hanem lefoglalták az összes pénzem.


Szabályos vot akkor ez?


Jan.13-án előkészítő űlésen a 1.fokú ítélet megvolt és amit elloptam, visszaadták a sértettnek, a többit pedig a bűnügyi költségre tartották vissza. A bíró azt mondta, hogy 173.370 forintot visszarendel adni nekem.


Anno a rendőr szabályosan foglalta le, vagy csak annyit kellett volna lefoglalni, amit dlvittem és a bünügyi költséget majd csekken befizetem?



2022. jan. 30. 20:12
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
92%

Hogy Levice kérdésére hosszú idők óta normálisan is válaszoljak: IGEN, szabályos volt a lefoglalás.


(2017. évi XC (Be) tv. 50. fejezet, 308. §)


Olvasd végig az egész be.tv-t, akkor legalább a kérdések mennyisége is csökkenni fog.

2022. jan. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 qkker1 ***** válasza:
Jobban jártál, mintha a Saria alapján a muzulmánok levágják a kezed!
2022. jan. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Ha google-be beírjátok ezt a mondatot pontosan így, hogy "Döbbenet: Rászorulóknak szánt adományt lopott el egy debreceni férfi, így fogták el" akkor látni fogjátok.


Blikk

2021. 05. 04. 11:32

2022. jan. 31. 10:52
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Csak kár hogy az illetőt Gyulának hívják.
2022. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
B. Gyula a való életben, de Levike a Gyik-en (talán a régi felhasználóneve miatt). Ez már a sokadik kérdése, amiben ezt vagy egy police.hu-s, lényegében hasonló szövegű hírt belinkeli vagy körülírja, hogy hogyan található meg. Nem tudom miért jó ezt Levikének annyira hirdetnie, én helyében nem lennék büszke erre, már amennyiben valóban a kérdező a hírben szereplő Gyula.
2022. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Nem értem mire jó ez, egy unatkozó valaki kitalálja hogy ő xy, itt meg mindenki ismeri már és elhiszi ezt az egyértelműen csak szórakoztatást.
2022. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy van/volt valami ügye, már nagyon rég nyomatja itt az ipart, és így felépíteni a semmiből egy trollkodást ilyen hosszú ideig szinte lehetetlen, vagy még a látszatnál is betegebb elmére vallana. Itt egy kis kronológiai ha érdekel, 25-ös hozzászóló szépen összeszedte (de lehet nem teljes a lista).

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__10749394..

2022. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Én akkor sem hiszem el hogy ez valós. Ha mégis igaz, akkor az ilyeneknek már rég le kellett volna vágni a kezét, vagy életfogytig börtönbe zárni.
2022. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Január 13-napon előkészítő űlésen 1 év 6 hót kaptam. Fellebbeztem enyhítésért.


Az előkészítő űlés végén a következőt mondta a bíró:

A bíróság a vádlott letartóztatását megszünteti és szabadlábra helyezi!

2022. jan. 31. 14:20
 20/37 qkker1 ***** válasza:
Elég rosszul tette!
2022. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!