Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyha valaki fel van jelentve...

Hogyha valaki fel van jelentve, akkor azt útlevéllel nem engedik ki az országból? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Hogyha valaki fel van jelentve magyarországon. És útlevéllel és védettségi igazolvánnyal és minden szükséges és érvényes papírral rendelkezik. Akkor azt kiengedik, vagy nem az országból és még aznap vissza az országba? Nem uniós országról beszélek.

2021. okt. 4. 18:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/218 A kérdező kommentje:
#9 fejezd már be a kötekedést!!! Tisztában vagyok a jogszabályokkal, és tudom, hogy nem jelentik azt!!! Én csak lehetőségként vetettem fel, példaként hoztam fel. Nem az volt a lényeg az írásomban, még1× mondom: PÉLDA VOLT!!!
2021. okt. 5. 10:48
 12/218 A kérdező kommentje:
#10 akkor milyen infó kellene még?🤔
2021. okt. 5. 10:48
 13/218 anonim ***** válasza:
82%

"#9 fejezd már be a kötekedést!!!"


Én vagyok 9es. Akkor szóltam először hozzá, akkor sem kötekedésből, csak látszik hogy ötleted sincs mi hogy működik és próbáltam segíteni.


"Tisztában vagyok a jogszabályokkal"


Ha tisztába vagy vele, miért teszed fel a kérdést? Ha én tisztába vagyok a jogszabállyal akkor értelmezem, és felfogom a kérdésemre vonatkozó részt.


"Én csak lehetőségként vetettem fel, példaként hoztam fel. Nem az volt a lényeg az írásomban, még1× mondom: PÉLDA Volt"


De pont erre reagáltam, hogy a példáid nem helytállók.

Olyan kijelentéseket, példákat hozol amik hibásak.

Es mivel nem vagy tisztába a dolgokkal, nincs értelme a kérdésnek, nem fogsz tudni konkrét választ.


Rengeteg infó hiányzik.

Félve teszem fel a kérdést, ha a "haverod" ilyen szituba van és külföldre akar utazni valamilyen okból, miért nem az illetékes szervnél érdeklődtök, miért a gyakori kérdéseken vársz egy hihetetlen komplex kérdésre információk, tudás nélkül választ?

2021. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/218 A kérdező kommentje:
Már utazott külföldre. Már megtörtént. Ugyanazon a napon ment és jött. És semmi sem volt neki a határon a rendőrökkel sem. Éppen ezért kérdezem, hogy akkor lehet, hogy fel sincs jelentve?🤔
2021. okt. 5. 13:00
 15/218 anonim ***** válasza:
88%

A határon nem azt nézik hogy fel vagy-e jelentve, vagy sem! Vannak fontosabbak is akkor ott!

(10-es vagyok)

2021. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/218 A kérdező kommentje:
#15 tudom. De ha valaki mondjuk fel van jelentve és el akarja hagyni az országot akkor csak megnézik, mivel fennáll a szökés lehetősége is!
2021. okt. 5. 13:26
 17/218 anonim ***** válasza:
93%

De az, hogy fel van jelentve az nem azt jelenti, hogy elkövetett valamit.


Te ezt nem érted meg.

Valamint az, hogy elkövetett valamit nem jelenti, hogy állandóan az ország területén kell tartózkodni, állandó elérhetőséggel.

Nem tudom milyen nyelven kell ezt leírni neked, hogy megérsd ezt a két dolgot.

2021. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/218 A kérdező kommentje:
Én ezeket megértem. Ti nem értitek meg, amit kérdezek!
2021. okt. 5. 15:11
 19/218 anonim ***** válasza:
91%

Jól van akkor megválaszolom a kérdésed.


"Hogyha valaki fel van jelentve magyarországon. És útlevéllel és védettségi igazolvánnyal és minden szükséges és érvényes papírral rendelkezik. Akkor azt kiengedik, vagy nem az országból és még aznap vissza az országba? Nem uniós országról beszélek."


Igen kiengedik és vissza.

2021. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/218 A kérdező kommentje:
És miért?🤔
2021. okt. 5. 17:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!